اخبار کوتاه

جلسه هم‌اندیشی اشتغال و حرفه‌آموزی اردوگاه حرفه‌آموزی سمنان با حضور مسئولین اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان

Ordogah-fanni96-9_0

رئیس اردوگاه حرفه‌آموزی سمنان در جلسه هم‌اندیشی توسعه اشتغال و حرفه‌آموزی زندانیان، با معاون اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان و رییس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان سمنان به بحث و تبادل نظر پرداخت.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، حسن کریم‌کشته رئیس اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی سمنان در این جلسه، شرایط اردوگاه را برای توسعه اشتغال بسیار مناسب دانست و ابراز کرد: با توجه به سیاست‌های سازمان و تاکید مدیر کل محترم بر گسترش اشتغال مولد زندانیان به‌عنوان یکی از مهمترین روش‌های اصلاح و تربیت، امیدواریم بتوانیم با بهره‌گیری از کمک‌های مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای گام‌های مؤثری در این مسیر برداریم.

سید حسین شاهچراغ معاون آموزش پژوهش و برنامه‌ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان نیز در بخشی از این جلسه، اقدامات صورت گرفته در حوزه اشتغال و حرفه‌آموزی در اردوگاه را چشمگیر دانست و عنوان کرد: این اداره کل تمام تلاش خود را در راستای ایجاد کارگاه‌های آموزشی و برگزاری دوره‌های حرفه‌آموزی در رشته‌های مختلف خواهد کرد.

فرهاد قاسمیان رییس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای سمنان نیز در این نشست به ارائه گزارشی از اقدامات این مرکز درخصوص برگزاری‌های دوره‌های آموزشی ویژه مددجویان در نه ماهه نخست سال جاری پرداخت و ابراز امیدواری کرد در سه ماهه باقی‌مانده سال نیز برگزاری دوره‌های پیش‌بینی شده به بهترین نحو استمرار یابد.

در پایان این جلسه، مسئولین اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان در معیت کریم‌کشته رییس و سرگزی معاون اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردمانی، از کارگاه‌های اشتغال و کلاس‌های حرفه‌آموزی اردوگاه بازدید کردند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.