اخبار کوتاه

سربازان دامغانی برگزیده در آزمون طرح قرآنی تُربت مورد تشویق قرار گرفتند

Damghan_quran96-9_1

با پایان برگزاری جلسات طرح قرآنی تُربت در زندان دامغان، سربازان وظیفه شرکت‌کننده در این طرح در آزمون پایانی آموخته‌های خود را محک زدند.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، رییس زندان دامغان در این خصوص به پایگاه اطلاع‌رسانی زندانهای استان گفت: «طرح تربت» با هدف آشنایی سربازان با مفاهیم و آموزه‌های قرآن کریم و تقویت اعتقادات آنان و تمسک به تعالیم قرآنی و همچنین تعمیق معرفت و تعمیم فهم و درک قرآن کریم در زندان دامغان همزمان با زندانهای استان و کشور در ۱۰ جلسه برگزار شد.

سیدعلی سیادت با اشاره به مشارکت همت واحد فرهنگی و یگان حفاظت زندان در برگزاری این کلاس‌ها بیان کرد: این طرح همچنین در راستای اجرای بهینه برنامه‌های فرهنگی و تربیتی و به منظور پیاده‌سازی سیاست‌ها و اهداف سازمانی بویژه دیدگاه اصلاحی و تربیتی در زندانها مورد اجرا قرار گفته است.

وی افزود: در پایان دوره، آزمون تدبر در ترجمه و آیات سوره فجر توسط حجت الاسلام حسینی مسئول فرهنگی زندان در بین سربازان وظیفه برگزار و به نفراتی که بهترین نمره را کسب نمودند از طرف یگان حفاظت مرخصی تشویقی اعطا شد.

رییس زندان دامغان در پایان اظهار امیدواری کرد که به فضل الهی و با تعامل خوب و سازنده با نهادهای فرهنگی و قرآنی شهرستان، بتوانیم فضای فعال‌تری را در زندان در حوزه فعالیت‌های قرآنی ایجاد کنیم.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.