برگزاری مراسم شب یلدا در زندان‌های استان سمنان

Semnan_Yalda96_2

سربازان وظیفه زندان‌های استان سمنان مراسم شب یلدا را با حضور مسئولین زندانها برگزار کردند.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، در راستای نکوداشت آیین‌ها و رسوم ایرانی و به مناسبت آخرین شب پاییزی و آغاز فصل زمستان، مراسم شب یلدا ویژه پرسنل وظیفه در تمامی زندان‌های استان همراه با پذیرایی مرسوم در شب یلدا شامل میوه، شیرینی و آجیل برگزار شد.

جشن یلدای سربازان زندان سمنان با حضور مدیرکل زندانهای استان

سربازان زندان سمنان مراسم جشن یلدای خود را با حضور مدیرکل زندانهای استان و رییس زندان برگزار کردند. محمود باهنر مدیرکل زندانهای استان سمنان در مراسم شب یلدای سربازان وظیفه حاضر شد و در جمع صمیمانه آنان ضمن استماع صحبت‌های آنان، بر لزوم الفت و محبت بین سربازان تاکید کرد.

برگزاری مراسم شب یلدا در زندان دامغان

در زندان دامغان نیز در راستای اجرای رسوم فرهنگی و آیینی شب یلدا در بین سربازان وظیفه و  ایجاد نشاط و کاهش فشار خدمتی در میان آنها، تدارکات برگزاری شب نشینی ویژه این شب توسط فرمانده یگان حفاظت طبق سنوات گذشته انجام شد. در این مراسم سیدعلی سیادت رئیس زندان و سمیعی فرمانده یگان حفاظت حضور داشتند و با میوه و شرینی و تنقلات پذیرایی شدند.

مراسم جشن یلدای سربازان وظیفه شاهرودی

رئیس اداره زندان شاهرود به همراه فرمانده یگان حفاظت و مسئول فرهنگی در مراسم جشن یلدای سربازان وظیفه شرکت داشت. ایرج میرزایی در حاشیه این مراسم گفت: صله رحم از آموزه های دینی ما می‌باشد و در دین مبین اسلام برآن تاکید فراوان شده و از آثار آن طول عمر و برکت در رزق و روزی می باشد.

مراسم شب یلدا در زندان گرمسار

مراسم شب یلدا برای سربازان وظیفه زندان گرمسار نیز با حضور رییس و مسئولین زندان برگزار شد. نیکپو هدف از برگزاری مراسم را به جا آوردن رسوم و فرهنگ ایرانی عنوان کرد و گفت: مسئولین زندان گرمسار تلاش خویش را در برپایی کلیه مراسمات ملی و مذهبی ویژه سربازان و مددجویان در جهت نیل به اهداف سازمانی انجام می‌دهند.

گفتنی است مراسم شب یلدا در بین زندانیان کلیه زندان‌های استان نیز همراه با پذیرایی ویژه این شب برگزار شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.