حضور پرشور کارکنان زندان‌های استان سمنان در تجمع گرامیداشت حماسه نهم دی

Semnan_9Dey96_1

همزمان با سالروز حماسه نهم دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، مدیر کل، مسئولان، کارکنان و سربازان وظیفه زندانهای استان با حضور در تجمع مردمی دوشادوش مردم غیور استان سمنان بار دیگر حمایت خود را از ولایت فقیه و ارزش های اسلامی و انقلاب ابراز کردند.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، تجمع بزرگ مردم سمنان روز شنبه در میدان امام خمینی این شهر با شکوه فراوان برگزار شد و مردم همیشه در صحنه و ولایت مدار این خطه با سر دادن شعارهای انقلابی نظیر مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، مرگ بر فتنه‌گر و … عزم و اراده خود را برای دفاع از ولایت، انقلاب اسلامی و ارزش‌های اسلامی ابراز کردند.

در این تجمع که نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان، استاندار، مسئولان استان، روحانیون و قشرهای مختلف مردم حضور داشتند، محمود باهنر مدیر کل زندان‌های استان به همراه حجت‌الاسلام قدرتی معاون زندانهای استان، فدوی رییس زندان سمنان و همچنین جمعی از کارکنان و سربازان اداره کل و زندان مرکزی، همصدا با دیگر شرکت کنندگان، آمادگی خود را برای دفاع از انقلاب اسلامی در برابر توطئه‌های استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل اعلام کردند.

در این اجتماع سردار یدالله جوانی مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تبیین ابعاد مختلف یوم‌الله نهم دی و حماسه حضور مردم ایران اسلامی در این روز و نیز توطئه‌های دشمنان انقلاب اسلامی برای مقابله با این انقلاب الهی پرداخت.

گفتنی است؛ آئین گرامیداشت حماسه ۹ دی در سایر شهرستان‌های استان سمنان نیز برگزار شد و رؤسا و کارکنان زندان‌های تابعه استان نیز همگام با مردم شهیدپرور استان، با حضور خود در این آیین‌ها، پاسخ اقدامات خصمانه دشمن را با خلق حماسه‌ای دیگر دادند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.