بازدید سرزده مدیرکل زندانهای استان سمنان از زندان گرمسار

Garmsar-modir_96-10_1

مدیرکل زندان‌های استان سمنان در بازدید سرزده از زندان گرمسار، مشکلات زندانیان را در گفتگوی چهره به چهره با آنان مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، محمود باهنر با حضور در زندان گرمسار، در معیت امیرحسن نیکپو رییس زندان از بخش‌های مختلف این زندان بازدید کرد.

مدیرکل زندان‌های استان با حضور در جمع مددجویان، در دیدار و گفتگوی مستقیم با زندانیان، مشکلات آنان را مورد رسیدگی قرار داد و ضمن ارائه راهنمایی به صدور دستورات لازم برای پیگیری درخواست‌های مددجویان پرداخت.

باهنر همچنین حضور کارشناسان ستادی در زندان را به منظور رسیدگی به مشکلات زندانیان ضروری دانست و دستورات لازم را جهت اعزام گروه کارشناسی اداره کل متشکل از ادارات قضایی، ستاد دیه و بهداشت و درمان به زندان گرمسار صادر کرد.

وی در این بازدید با بیان اینکه فلسفه وجود زندان، ارتقای امنیت اجتماعی و اصلاح مجرمین است تصریح کرد: مهم‌ترین ابزار اصلاح و تربیت، اجرای دقیق و کامل برنامه­های فرهنگی و تربیتی در کنار اقدامات تأمینی است.

مدیرکل زندان‌های استان سمنان در ادامه این بازدید در آسایشگاه سربازان حضور یافت و با بیان اینکه سربازان نقش مهمی در برقراری امنیت زندان دارند، در خصوص اقامه نماز جماعت و آموزش قرآن و احکام برای پرسنل وظیفه تاکید کرد.

گفتنی است امیرحسن نیکپو رییس زندان در جریان این بازدید، ضمن ارائه گزارشی از اهم اقدامات زندان، توضیحات لازم را درخصوص وضعیت فعلی و مشکلات موجود به مدیر کل زندانهای استان ارائه داد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.