اردوگاه حرفه‌آموزی، میزبان بیست‌ و یکمین جلسه‌ ستاد کاهش آسیب رفتارهای پرخطر زندانهای استان

Setad21_96-10_1

معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندانهای استان سمنان در بیست و یکمین جلسه ستاد پیشگیری و کاهش آسیب رفتارهای پرخطر با اشاره به توجه ویژه مراجع محترم قضایی به اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی استان، خواستار گسترش تعامل با دستگاه قضایی جهت پیشبرد اهداف اصلاح و تربیت به ویژه توسعه اشتغال مولد مددجویان شد.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، حجت‌الاسلام حسینعلی قدرتی در این جلسه که با موضوع بررسی عملکرد کمیته‌های مختلف ستاد کاهش آسیب اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی سمنان در نه ماهه سال جاری به صورت مشترک با اعضای کمیته این اردوگاه برگزار شد، اظهار کرد: از زمان آغاز به‌کار آقای کریم‌کشته سرپرست اردوگاه حرفه‌آموزی و معاون ایشان در آبان ماه سال جاری، شاهد تحولات مثبتی در این مرکز بوده‌ایم و امیدواریم با ادامه تلاش و همدلی کارکنان، این اقدامات سازنده ادامه یابد.

وی اضافه کرد: هدف اصلی از این بازدیدها همفکری و کمک برای بهبود عملکرد اردوگاه در اجرای برنامه‌های ستاد پیشگیری و کاهش آسیب رفتارهای پرخطر از طریق شناساندن نواقص موجود به مسئولان اردوگاه و در نهایت ایجاد زمینه موفقیت در رسیدن به اهداف این ستاد است.

دبیر ستاد کاهش آسیب زندانهای سمنان در ادامه توجه ویژه مراجع محترم قضایی به اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی استان را ارزشمند دانست و بیان داشت: سرپرست و مسئولان اردوگاه می‌بایست این فرصت را مغتنم بشمارند و با گسترش تعامل با دستگاه قضایی، اقدامات مورد نظر را برای حل مشکلات زندانیان و پیشبرد اقدامات حوزه اصلاح و تربیت زندانیان به‌ویژه توسعه اشتغال مولد به انجام برسانند.

در بخش دیگری از این جلسه هر یک از مسئولین کمیته‌های ۹ گانه ستاد پیشگیری و کاهش آسیب رفتارهای پرخطر زندانهای استان با توجه به بازدیدی که از فعالیتهای کمیته‌های مرتبط در اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی سمنان داشتند، به ارائه گزارش در این رابطه پرداختند و سپس اعضای ستاد اردوگاه نقطه نظرات خود را مطرح کردند.

شایان ذکر است در این جلسه به میزبانی اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی برگزار شد، علاوه بر حجت‌الاسلام قدرتی معاون سلامت و اصلاح و تربیت، حسن کریم‌کشته رییس و سرگزی معاون اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردمانی، مسئولان کمیته‌های ستاد کاهش آسیب استان و اعضای کمیته ستاد اردوگاه حضور داشتند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.