دیدار سرپرست اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی سمنان با رئیس اداره اوقاف شهرستان

Ordogah_Semnan_96-10_1

سرپرست اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی سمنان با حجت‌الاسلام رضا نفری رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، حسن کریم‌کشته سرپرست اردوگاه حرفه‌آموزی سمنان در این دیدار که در محل اداره اوقاف صورت گرفت، ضمن ارائه گزارشی از عملکرد اردوگاه در زمینه آموزش قرآن کریم، خواستار حمایت بیش از پیش اداره اوقاف و امور خیریه سمنان در خصوص اقدامات فرهنگی و مذهبی در اردوگاه حرفه‌آموزی شد.

کریم کشته با اشاره به اقدامات اردوگاه حرفه‌آموزی سمنان در خصوص تربیت قاریان و حافظان قرآن کریم، اظهار کرد: همه تلاش‌ها و اقداماتی مسئولین اردوگاه حرفه‌آموزی در حوزه قرآن‌آموزی با همکاری شایسته نهادهایی مانند اداره اوقاف و امور خیریه به انجام می‌رسانند، به تاسی از آیه شریفه «من احیاها فکانما احیا الناس جمیعا» بوده تا در نتیجه آن مددجویان روش زندگی خود را اصلاح نموده و در مسیر الهی قدم بردارند.

حجت‌الاسلام والمسلمین نفری نیز با بیان اینکه سازمان اوقاف و امور خیریه در صدد تشکیل یک ستاد قرآنی می‌باشد، اظهار داشت: انشاءالله با عضویت زندانها در این ستاد، اقدامات و برنامه‌ریزی‌های منسجم در خصوص آموزش مددجویان انجام خواهد گرفت.

گفتنی است در این دیدار، پس از بحث و تبادل نظر مقرر شد اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خدماتی از قبیل اعزام قاریان و مربیان قرآن کریم و اهدای جوایز قرآنی به اردوگاه حرفه‌آموزی ارائه دهد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.