دیدار مدیرکل زندان‌های استان با فرماندار شهرستان سمنان

Semnan-farmandari96-10_1

مدیرکل زندان‌های استان سمنان در دیدار با سیدعباس دانایی فرماندار شهرستان سمنان، درخصوص دستور استاندار مبنی بر همکاری دستگاه‌های استان برای روند تکمیل و راه‌اندازی پروژه زندان‌های جدید، به گفتگو پرداخت.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، محمود باهنر مدیرکل زندان‌های استان در این دیدار که با همراهی معاون و هیئت همراه در فرمانداری انجام پذیرفت، ضمن ارائه گزارش مختصری از میزان پیشرفت پروژه‌ها خواستار مساعدت و پیگیری جدی فرمانداری برای تسریع در تکمیل پروژه زندان ۳۰۰ نفره سمنان شد.

باهنر با اشاره به پیشرفت ۸۷ درصدی پروژه زندان جدید سمنان ابراز کرد: این پروژه مهم طبق گزارش اداره کل مسکن و شهرسازی  استان در سال آینده مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

وی عملی شدن این امر را در گرو همکاری مسئولان مسکن و شهرسازی به‌عنوان کارفرما دانست و ابراز امیدواری کرد پس از اصلاح موافقتنامه، بخش‌های مهم زندان که در طرح فعلی پیش‌بینی نشده نیز به آن افزوده و ساخته شود، ضمن آنکه مشکل انشعاب شبکه تامین آب پروژه مذکور نیز باید هم‌اینک پیگیری تا مرتفع گردد.

این مقام مسئول همچنین با تشکر از همکاری شایسته شهرداری سمنان و سایر دستگاه‌های شهرستان در تکمیل بخش‌های پایانی پروژه بازداشتگاه سمنان، بیان داشت: خوشبختانه بازداشتگاه ۱۰۰ نفره با پیشرفت ۹۵ درصد، پس از ساخت جاده دسترسی و تکمیل انشعابات و تجهیزات پس از تائید سازمان زندانهای کشور به زودی مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

مدیر کل زندانهای استان سمنان در ادامه با اشاره به مشکلات موجود در اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی استان که در حوزه استحفاضی فرمانداری سمنان قرار دارد، از مساعدت فرمانداری در خصوص رفع برخی مشکلات اردوگاه در سال گذشته قدردانی کرد و گفت: در صورت تکمیل اردوگاه و تامین تجهیزات و تسهیلات آن توسط دولت، اهداف قانونگذار بهتر تامین خواهد شد.

فرماندار سمنان نیز در این دیدار با قدردانی از تلاش‌های مدیرکل و مسئولین زندانهای استان بیان کرد: موضوع انتقال زندان سمنان به خارج از شهر، از دغدغه‌های ویژه بنده نیز می‌باشد و با توجه به دستور استاندار محترم، همکاری‌های لازم را در بخش‌هایی که در حوزه اختیارات فرمانداری باشد، خواهیم داشت.

سیدعباس دانایی بازدید از پروژه زندان جدید سمنان را راهگشای پیگری‌های جدی بعدی دانست و اضافه کرد: انشاءلله به زودی با حضور دیگر مقامات شهرستان به اتفاق مدیر کل محترم زندانهای استان از این پروژه بازدید خواهیم داشت تا موانع موجود را از نزدیک مشاهده و نسبت به رفع آنها اقدام نماییم.

گفتنی است در این دیدار رمضانعلی نوچه ناسار معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری، امید کهربایی معاون اداری و مالی زندانهای استان، ابراهیم فدوی رییس زندان مرکزی سمنان و داود حیدریان رییس امور مالی زندانهای استان نیز حضور داشتند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.