اخبار کوتاه

روزنامه حمایت: دیدار مدیرکل زندان‌های استان با فرماندار شهرستان سمنان

روزنامه حمایت: Hem-ayat-96-10-20مدیرکل زندان‌های استان سمنان در دیدار با سیدعباس دانایی، فرماندار شهرستان سمنان، درخصوص دستور استاندار مبنی بر همکاری دستگاه‌های این استان برای روند تکمیل و راه‌اندازی پروژه زندان‌های جدید، به گفت‌وگو پرداخت.

‌محمود باهنر ‌ ضمن ارایه گزارش مختصری از میزان پیشرفت پروژه‌ها، خواستار مساعدت و پیگیری جدی فرمانداری برای تسریع در تکمیل پروژه زندان ۳۰۰ نفره سمنان شد.

وی با اشاره به پیشرفت ۸۷ درصدی پروژه زندان جدید سمنان تصریح کرد: این پروژه مهم طبق گزارش اداره‌کل مسکن و شهرسازی  استان سمنان در سال آینده مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

باهنر عملی شدن این موضوع را در گرو همکاری مسئولان مسکن و شهرسازی به‌عنوان کارفرما دانست و ابراز امیدواری کرد که پس از اصلاح موافقت‌نامه، بخش‌های مهم زندان که در طرح فعلی پیش‌بینی نشده نیز به آن افزوده و ساخته شود، ضمن آنکه مشکل انشعاب شبکه تامین آب پروژه مذکور نیز باید پیگیری شده تا مرتفع شود.

وی همچنین با تشکر از همکاری شهرداری سمنان و سایر دستگاه‌های شهرستان در تکمیل بخش‌های پایانی پروژه بازداشتگاه سمنان، بیان کرد: بازداشتگاه یکصد نفره با پیشرفت ۹۵ درصد، پس از ساخت جاده دسترسی و تکمیل انشعابات و تجهیزات و تایید سازمان زندان‌های کشور به زودی مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

مدیر کل زندان‌های استان سمنان در ادامه با اشاره به مشکلات موجود در اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی این استان که در حوزه استحفاظی فرمانداری سمنان قرار دارد، از مساعدت فرمانداری در خصوص رفع برخی مشکلات اردوگاه در سال گذشته قدردانی کرد و گفت: در صورت تکمیل اردوگاه و تامین تجهیزات و تسهیلات آن توسط دولت، اهداف قانونگذار بهتر تامین خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize