شرکت پرسنل یگان حفاظت زندان سمنان و اردوگاه حرفه‌آموزی در برنامه تیراندازی سالیانه

SemYegan-Tir_96-10_2

برنامه تیراندازی سالیانه پرسنل کادر و وظیفه یگان حفاظت اردوگاه حرفه‌آموزی و زندان سمنان با هدف آشنایی آنان با نحوه استفاده از سلاح سازمانی حفظ توان رزمی در میدان تیر نیروی انتظامی سمنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، با هماهنگی بعمل آمده با معاونت آموزش فرماندهی انتظامی استان سمنان کلیه کارکنان و سربازان وظیفه یگان حفاظت زندان سمنان و اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی استان طی چهار مرحله در میدان تیر حاضر شدند و به تمرین تیراندازی پرداختند.

در این برنامه تیراندازی که با حضور مسئول یگان حفاظت و نماینده حفاظت و اطلاعات اداره کل صورت گرفت، دو نفر از کارشناسان معاونت آموزش فرماندهی انتظامی به عنوان افسران میدان به ارائه آموزش‌های لازم درخصوص مراحل تیراندازی طبق مقررات میدان تیر پرداختند.

در خلال برنامه تیراندازی، آموزش‌های لازم در خصوص سلاح‌شناسی، قانون بکارگیری سلاح و نحوه تیراندازی با اسلحه‌های کلاشنیکف، ژ ۳، کلت برونینگ و ام‌پی ۵ به کلیه پرسنل کادر و سربازان وظیفه ارائه شد.

همچنین در این برنامه به منظور آزمایش عیب‌یابی و کنترل تسلیحات، کلیه سلاح‌های موجود به میدان تیر منتقل و تیراندازی صورت پذیرفت.

گفتنی است برنامه تیراندازی سالیانه پرسنل یگان در راستای آموزش و آشنایی آنان با نحوه استفاده از سلاح سازمانی و قانون بکارگیری سلاح و حفظ توان رزمی در کلیه زندانهای استان مورد اجرا قرار می‌گیرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.