معاون اصلاح و تربیت زندانهای استان سمنان: همدلی میان کارکنان، تحقق اهداف اصلاحی زندانها را سرعت می‌بخشد

Setadkahesh20_96_1

معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندانهای استان سمنان در بیستمین جلسه ستاد پیشگیری و کاهش آسیب رفتارهای پرخطر با اشاره به فضای مناسب کاری در زندان سمنان، همدلی میان کارکنان را عاملی مهم برای تحقق اهداف اصلاحی زندانها دانست.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، حجت‌الاسلام حسینعلی قدرتی در این جلسه که با موضوع بررسی عملکرد کمیته‌های مختلف ستاد کاهش آسیب زندان سمنان در نه ماهه سال جاری به صورت مشترک با اعضای کمیته آن زندان برگزار شد، اظهار کرد: هدف اصلی بازدید مسئولین کمیته‌های استانی از زندانها، شناسایی نقاط ضعف و قوت و کمک به زندان در اصلاح و تربیت مددجویان است.

وی اضافه کرد: هدف اصلی از این بازدیدها در نهایت بهبود عملکرد زندان در اجرای برنامه‌های ستاد پیشگیری و کاهش آسیب رفتارهای پرخطر است و می‌تواند با شناساندن نواقص موجود به مسئولان زندان، می‌تواند زمینه موفقیت در رسیدن به اهداف این ستاد را فراهم آورد.

دبیر ستاد کاهش آسیب زندانهای سمنان در ادامه با اشاره به فضای مناسب کاری در زندان سمنان، همدلی میان کارکنان این زندان را عاملی مهم برای تحقق اهداف اصلاحی زندانها دانست و تاکید کرد: با این وجود هیچگاه نباید از تلاش دست برداشت و برای موفقیت بیشتر پیش رفت.

در بخش دیگری از این جلسه هر یک از مسئولین کمیته‌های ۹ گانه ستاد کاهش زندانهای استان، به ارائه گزارش در رابطه با عملکرد کمیته‌های مرتبط در ستاد زندان سمنان پرداختند  و سپس اعضای ستاد زندان نقطه نظرات خود را مطرح کردند.

Setadkahesh20_96_3

Setadkahesh20_96_5

Setadkahesh20_96_2

Setadkahesh20_96_4

Setadkahesh20_96_6

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.