کارکنان زندان‌های استان سمنان همگام با مردم در محکومیت اقدامات اغتشاشگران راهپیمایی کردند

حضور مدیرکل و کارکنان زندانهای استان در راهپیمایی محکومیت اغتشاشات

حضور مدیرکل و کارکنان زندانهای استان در راهپیمایی محکومیت اغتشاشات

مدیر کل، مسئولان، کارکنان و سربازان وظیفه زندان‌های استان همگام با مردم دیندار، ولایتمدار و انقلابی سمنان امروز به خیابان آمدند و با شعارهای خود اقدامات اخیر اغتشاشگران را محکوم کردند.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، مردم شهرستان‌های مختلف استان همراه با سایر نقاط کشور در محکومیت اغتشاشات اخیر راهپیمایی کردند تا یک‌بار دیگر پشتیبانی خود را از ولایت‌فقیه و نظام اسلامی به منصه ظهور برسانند.

اقشار مختلف مردم دیندار و ولایتمدار استان سمنان از پیر و جوان گرفته تا زن و مرد، خانواده‌های شهدا، ایثارگران، دانشجویان، روحانیون و غیره همه امروز آمدند تا بصیرت خود را به دشمن نشان دهند و با سردادن شعارهایی چون «مرگ بر فتنه‌گر» نفرت خود را از آشوبگران و حامیان آنان به‌ویژه استکبار جهانی، صهیونیست های غاصب و آل سعود نشان دادند.

کارکنان زندان‌های استان سمنان همگام با سایر اقشار مردم استان با حضور در این راهپیمایی بصیرت خود را به جهانیان و به‌ویژه دشمنان انقلاب اسلامی نشان دادند و یک‌صدا فریاد زدند هرگز اجازه نفوذ دشمن را به کشور خود نخواهند داد و همیشه مدافع آرمان‌های انقلاب، شهدا و امام شهدا و همچنین مقام معظم رهبری هستند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.