برگزاری مسابقات ورزشی کارکنان زندان‌های استان سمنان جام دهه فجر در زندان گرمسار

حضور مدیر کل زندان‌های استان در مراسم اختتامیه مسابقات

جشنواره ورزشی کارکنان زندان‌های استان سمنان گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی طی دو روز به میزبانی زندان گرمسار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، در این مسابقات که با حضور ۳۰ ورزشکار از زندان‌های سمنان، شاهرود، دامغان، گرمسار و اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی سمنان در ورزشگاه تختی گرمسار برگزار شد، با شناخت تیم‌ها و نفرات برتر به پایان رسید.

کارکنان زندان‌های استان در چهار رشته والیبال، تنیس روی میز، دارت و دو ۱۰۰متر با هم به رقابت پرداختند.

بازی پایانی رشته والیبال میان دو تیم زندان مرکزی سمنان و زندان دامغان برگزار شد که سرانجام تیم گرمسار توانست با شکست حریف خود به مقام نخست برسد.

نمایندگان زندان دامغان و اردوگاه حرفه‌آموزی نیز به ترتیب به مقام دوم و سوم دست یافتند.

همچنین در رشته دارت مهدی کریمی از زندان شاهرود قهرمان شد، در دوی ۱۰۰ متر علیرضا محمدی نماینده زندان گرمسار سریع‌تر از بقیه از خط پایان گذشت و نشان طلای تنیس روی میز را سیدمحمود  هاشمیان از کارکنان زندان مرکزی سمنان بر گردن آویخت.

گفتنی است در مراسم پایانی این مسابقات که با حضور محمود باهنر مدیر کل زندان‌های استان، چنگیزی رییس تربیت بدنی شهرستان گرمسار، همتی معاون فرماندار، حسن‌آبادی بخشدار مرکزی گرمسار، امیرحسن نیکپو رییس اداره زندان گرمسار، حسینی مسئول تربیت بدنی اداره کل و برخی از مسئولان اداره کل و زندان گرمسار برگزار شد، جوایز تیم‌ها و نفرات برتر به آنان اهدا شد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.