به مناسبت دهه فجر آسایشگاه کارکنان وظیفه یگان حفاظت اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی استان سمنان افتتاح شد

OrdogahSem-eft96-11_1

هم‌زمان با دهه مبارک فجر آسایشگاه کارکنان وظیفه یگان حفاظت اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی استان سمنان با نام شهید مدافع حرم «محسن حججی» با حضور مدیر کل زندان‌های استان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، حسن کریم‌کشته سرپرست اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی استان سمنان در آیین افتتاح این پروژه گفت: این آسایشگاه با زیربنای ۱۶۰ متر مربع در یک طبقه با استفاده از مصالح مرغوب و با رعایت استانداردها و آیین‌نامه‌های مربوطه مورد بازسازی و بهسازی قرار گرفت.

کریم‌کشته مدت زمان بازسازی این آسایشگاه را دو ماه بیان کرد و گفت: کارکنان وظیفه زندان‌ها در تامین امنیت نقش مهمی دارند، لذا شایسته است در جهت رفاه این قشر جوان در حد توان اقدامات لازم به انجام برسد و این آسایشگاه در همین راستا با هدف تامین رفاه و ارتقای روحیه خدمتی سربازان وظیفه بازسازی و راه‌اندازی شده است.

وی با اشاره به نام‌گذاری این آسایشگاه با نام شهید مدافع حرم «شهید محسن حججی» عنوان داشت: امنیت و آرامش کنونی کشور نتیجه رشادت‌ها و از جان‌گذشتگی‌های ایثارگران و شهدای انقلاب، دفاع مقدس و مدافع حرم همچون شهید محسن حججی‌ها است.

گفتنی است در این مراسم، باهنر مدیر کل زندان‌های استان، حجت‌الاسلام قدرتی معاون سلامت، اصلاح و تربیت، کریم‌کشته سرپرست اردوگاه حرفه‌آموزی، فدوی رییس زندان مرکزی سمنان، سرگرد هاشمیان سرپرست فرماندهی یگان حفاظت اداره کل و جمعی از مسئولان اداره کل و اردوگاه حرفه‌آموزی حضور داشتند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.