اداره کل زندان‌های استان سمنان به‌عنوان دستگاه برتر در ترویج فرهنگ نماز مورد تقدیر ویژه قرار گرفت

اجلاس استانی نماز - تقدیر از زندان‌های سمنان

اجلاس استانی نماز با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان برگزار و از دستگاه‌های برتر در ترویج فرهنگ نماز در استان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، در این اجلاس که مدیران کل، روحانیون و نیز دبیران شورای اقامه نماز ادارات کل استان سمنان حضور داشتند از دستگاههای برتر در ترویج فرهنگ نماز از جمله اداره کل زندانهای استان سمنان تجلیل شد.

در این مراسم، مدیر کل و رئیس شورای اقامه نماز زندان‌های سمنان و دبیر شورای اقامه نماز اداره کل به عنوان فعالان عرصه نماز و یکی از دستگاه‌های شایسته تقدیر ویژه در اجرای برنامه‌های ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز مورد تقدیر قرار گرفت.

ستاد اقامه نماز استان سمنان با تقدیم لوح تقدیر از تلاش‌ها و اهتمام مدیر کل و کارکنان زندان‌های استان در امر نماز قدردانی کرد. در بخشی از این لوح تقدیر که به امضای آیت‌الله سیدمحمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان و سیدشهاب‌الدین چاوشی استاندار سمنان رسیده، آمده است:

«پس از حمد و سپاس خداوند، از اینکه با اهتمام جنابعالی، اعضای شورای اقامه نماز، ائمه جماعت و همکاری و همراهی و استقبال کارکنان موفقیت قابل ملاحظه‌ای در اعتلای فرهنگ نماز نصیب آن سازمان گردیده و به کسب ۹۶ درصد از امتیازات مربوطه در ارزیابی سال ۱۳۹۵ نائل آمده است موجب خرسندی است. با امید به آنکه  این خدمت موجب مرضی خداوند قرار گیرد، از اهتمام و تلاش جنابعالی و همکاران در عطرآگین نمودن فضای سازمانی به عطر نماز قدردانی می‌نمائیم. »

گفتنی است اداره کل زندان‌های استان سمنان به خاطر کسب رتبه ویژه در امر ترویج و توسعه فرهنگ نماز در سال ۱۳۹۵، برای نهمین سال پیاپی مورد تقدیر ستاد اقامه نماز استان قرار گرفت.

button03

button04  تجلیل ویژه از اداره کل زندانهای استان سمنان به عنوان دستگاه برتر در امر اقامه و ترویج نماز (آذر ۱۳۹۵)

button04  تقدیر ویژه ستاد اقامه نماز از اداره کل زندانهای استان سمنان (مهر ۱۳۹۴)

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.