جلسه مشترک مسئولین اداره کل زندان‌ها و معاونت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان برگزار شد

Sem-Pr_Savadamoozi_96-12

نشست مشترک مسئولین اداره کل زندان‌های استان سمنان و معاونت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان در راستای ارتقای همکاری‌ها در زمینه سوادآموزی زندانیان در اداره کل زندانهای استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، در این نشست حسینعلی قدرتی معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان‌های استان با اشاره به ارتباط مستقیم بروز آسیب‌های اجتماعی با کم‌سوادی خواستار گسترش همکاری‌های دو دستگاه برای سوادآموزی مددجویان شد.

علی سبوحی معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان نیز با قدردانی از تلاش‌های مدیر کل و مسئولان زندان‌های استان در فراهم آوردن شرایط تحصیل و آموزش زندانیان، آمادگی دستگاه متبوع خود را برای توسعه همکاری‌ها اعلام کرد.

در این جلسه مقرر شد معاونت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان ضمن تامین کتب مورد نیاز قفسه زندانیان کم سواد و شارژ قفسه بندها به صورت مستمر در طول سال، نسبت به ایجاد یک مرکز یادگیری محلی در زندان‌های استان اقدام نماید.

همچنین مقرر شد اداره کل زندان‌های استان اقدامات لازم را در خصوص ایجاد حلقه‌های کتاب خوانی ویژه زندانیان کم‌سواد، برگزاری مسابقات کتابخوانی ویژه این گروه از زندانیان در طول سال و ارسال اطلاعات کلیه زندانیان بی‌سواد به معاونت سواد آموزی استان جهت بررسی و تعیین وضعیت آنها به انجام برساند.

گفتنی است در این جلسه، طیبه قدس رییس اداره فرهنگی و تربیتی اداره کل زندان‌های استان، رضا علی حمیدی رییس اداره سواد آموزی و مریم غفوریان کارشناس سنجش معاونت سواد آموزی استان نیز حضور داشتند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.