حجت‌الاسلام قدرتی در مراسم گرامیداشت دهه فجر در زندان سمنان: همه اقشار ملت پشتیبان انقلاب و رهبری هستند

Semnan-fajr96_5

معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان‌های استان در مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر و سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که در سالن شهید فیض زندان مرکزی سمنان برگزار شد اظهار داشت: همه اقشار ملت همواره با پشتیبانی از انقلاب و رهبری در برابر استکبار و ظلم ایستادگی کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، حجت‌الاسلام قدرتی در مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر و سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که با حضور محمود باهنر مدیر کل زندان‌های استان، مسئولان اداره کل و رئیس و کارکنان زندان مرکزی سمنان در جمع مددجویان این زندان برگزار شد، با گرامیداشت دهه فجر و تسلیت ایام فاطمیه، گفت: انقلاب اسلامی ایران ویژگی‌هایی دارد که آن را از دیگر انقلاب‌های دنیا متمایز کرده است و همین تفاوت‌ها موجب شده تا انقلاب اسلامی با صلابت و ماندگار در مسیر خود حرکت کند.

وی با اشاره به دلایل پیروزی انقلاب اسلامی تصریح کرد: انقلاب اسلامی بر پایه سه اصل ایمان و اعتقادات مذهبی، رهبری کاردان و مردم فهیم استوار بوده و این اصول آن را از سایر انقلاب ها متمایز می‌کند.

معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان‌های استان سمنان با بیان اینکه «ایام الله» آن روزهایی است که قدرت و سطوت خدا در آن روزها متجلی می‌شود و ظهور می‌کند، خاطرنشان کرد: به دهه فجر ایام‌الله می‌گویند چرا که در این ایام حکومت ظلم و فساد ساقط شده و حکومت اسلامی بر سر کار آمده است.

حجت‌الاسلام قدرتی با اشاره به مردمی بودن انقلاب اسلامی، اتکای مردم به مکتب تعالی بخش اسلام را عامل جنبش تاریخی ملت مسلمان ایران دانست و ابراز کرد: همه اقشار ملت در راهپیمایی‌ها، تظاهرات و اعتصاب ها سهیم بودند و تاکنون نیز در تمامی عرصه‌ها حضور داشته‌اند و با پشتیبانی از انقلاب و رهبری در برابر استکبار و ظلم ایستادگی کرده‌اند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.