حضور گرم کارکنان و سربازان زندان‌های استان سمنان در راهپیمایی ۲۲ بهمن

مدیر کل و کارکنان زندان‌های استان سمنان در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن

مدیر کل و کارکنان زندان‌های استان سمنان در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن

مدیر کل، کارکنان و سربازان وظیفه زندان‌های سراسر استان سمنان با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بار دیگر با امام خمینی (ره) و آرمان‌های شهدای انقلاب و دفاع مقدس تجدید بیعت کردند.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، جمع کثیری از کارکنان و سربازان وظیفه زندان‌های سراسر استان در سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، یک‌دل و یک ‌صدا و بی اعتنا به تبلیغات شیطانی استکبار جهانی‌ در راهپیمایی ۲۲ بهمن حاضر و با رهبر فرزانه خود اعلام بیعت کردند.

در سمنان، مدیر کل و پرسنل ستاد اداره کل، اردوگاه حرفه‌آموزی، بازداشتگاه و زندان سمنان همراه با سایر اقشار جامعه، همگام با دیگر اقشار امت حزب الله با حضور حماسی خود بار دیگر به جهانیان ثابت کردند که به‌رغم توطئه‌های مختلف دشمن علیه ملت مسلمان ایران همچون گذشته تحت فرامین مقام عظمای ولایت آماده دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی هستند .

در شاهرود نیز کارکنان و سربازان وظیفه این زندان  با حضور پرشور در خیابانها به همراه دیگر اقشار مردم و در صفوف بهم فشرده ضمن سردادن شعار کوبنده مرگ بر آمریکا و مرگ براسرائیل، حمایت همه جانبه خود را از انقلاب و نظام اسلامی و مقام معظم رهبری اعلام داشته و با آرمانهای حضرت امام (ره) و شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تجدید عهد و پیمان نمودند.

کارکنان و سربازان وظیفه زندان گرمسار نیز در این روز بزرگ، هم دل و همراه با اقشار مختلف ملت غیور ایران با خروش انقلابی خود و حضوری بیادماندنی در راهپیمایی امروز ۲۲ بهمن ماه، آگاهی، ولایتمداری و استکبارستیزی خود را باردیگر در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت کردند.

همچنین در دامغان، کارکنان زندان این شهرستان با حضور حماسی خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن باردیگر بر حمایت از انقلاب اسلامی تاکید کردند تا نشان دهند مادامی‌که مردم از انقلاب حمایت کنند آسیبی از جانب دشمن به کشور وارد نمی‌شود.

برپایی ایستگاه صلواتی توسط پایگاه بسیج زندان‌های استان در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن

شایان ذکر است در روز ۲۲ بهمن از ساعت ۹ صبح، ایستگاه صلواتی پایگاه بسیج سیدالشهداء اداره کل زندان‌های استان سمنان در قالب پذیرایی از مردم در محل میدان سعدی سمنان برپا شد و از عموم مردم و شرکت‌کنندگان در راهپیمایی ۲۲ بهمن با چای و شیرینی پذیرایی گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.