سرپرست اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی استان سمنان با دادستان دامغان دیدار کرد

Ordogah_Dadsetan12-96

کریم‌کشته سرپرست اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی استان سمنان با حضور در دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان دامغان با محمدتقی گلی دادستان این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، حسن کریم‌کشته در این دیدار درخصوص اجرای ماده ۴۵ الحاقی به قانون اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر و اعطای عفو و تخفیف در مجازات محکومان و نیز درخواست مددجویان در زمینه استفاده از تاسیسات حقوقی به گفتگو پرداخت.

سرپرست اردوگاه حرفه‌آموزی سمنان با قدرانی از توجه دادستان عمومی و انقلاب دامغان، تعامل و همکاری مراجع محترم قضایی را در حل مشکلات قضایی مددجویان بسیار راهگشا دانست.

دادستان عمومی و انقلاب دامغان نیز در این دیدار با تمجید از برنامه‌های متنوع اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی در زمینه اصلاح و تربیت مددجویان ابراز کرد: اقدامات صورت‌گرفته که در راستای سیاست‌های قوه قضائیه و سازمان زندان‌های کشور می‌باشد، در بازگشت سعادتمندانه مددجویان به جامعه و هدایت آنان به مسیر یک زندگی سالم بسیار مؤثر است.

در پایان دیدار پس از بحث و رایزنی، دادستان دامغان با اعطای مرخصی به ۱۲ نفر و مرخصی پایان حبس به ۲ نفر از مددجویان موافقت کرد.

همچنین مقرر شد دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان دامغان در ادامه بازدیدهای خود، با حضور در اردوگاه حرفه‌آموزی بصورت چهره به چهره با مددجویان دیدار و از نزدیک مشکلات آنها را بررسی نماید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.