مدیر کل زندان‌های استان سمنان: خانواده کارکنان زندانها در راه ماموریت‌های سازمان شریک و همراه آنان بوده‌اند

Bahonar_Semnan

مدیر کل زندان‌های استان سمنان با بیان اینکه یک سازمان موفق برای رسیدن به اهداف خود، ناگزیر به همسو نمودن خانواده کارکنان با ماموریت‌های سازمانی است، گفت: سازمان زندان‌ها نیز به همین دلیل در انجام وظایف خود موفق بوده، چرا که خانواده پرسنل در راه ماموریت‌های سازمان شریک و همراه آنان بوده‌اند.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، محمود باهنر در نشست خانواده کارکنان زندان‌های استان سمنان با موضوع «شیوه دعوت فرزندان به نماز» در مهدیه اعظم سمنان برگزار شد، اظهار داشت: این نشست که با موضوع مهم دعوت فرزندان به نماز برگزار شده است، فرصتی برای بزرگداشت دو مناسبت پراهمیت دهه مبارک فجر و ایام فاطمیه (سلام‌الله علیها) است.

مدیر کل زندان‌های استان سمنان با بیان اینکه این مجالس فرصت بسیار مناسبی برای آشنایی با خانواده همکاران می‌باشد اظهار کرد: به شما همسران و فرزندان ارجمند کارکنان عرض می‌کنم که عزیزان شما در زندان‌های استان سمنان، به شایستگی وظایف خود را تاکنون به انجام رسانده‌اند و به رغم مشکلات و دشواری‌های موجود در این شغل، همچنان در سنگر زندانبانی اسلامی مشغول به خدمت صادقانه می‌باشند.

این مقام مسئول افزود: کارکنان خدوم زندان‌ها با روحیه جهادی و تلاش مضاعف در حال خدمت هستند و من به نوبه خودم از زحمات یکایک این عزیزان تقدیر و تشکر می‌کنم.

باهنر با بیان اینکه یک سازمان موفق برای رسیدن به اهداف خود، ناگزیر به همسو نمودن خانواده کارکنان با ماموریت‌های سازمانی است، اظهار داشت: سازمان زندان‌ها نیز به همین دلیل در انجام وظایف خود موفق بوده، چرا که همسران و فرزندان پرسنل در راه ماموریت‌های سازمان همواره شریک و همراه آنان بوده‌اند.

وی با اشاره به نقش مؤثر همسران کارکنان زندانهای استان بیان کرد: قطعا پشت هر یک از همکاران موفق ما در عرصه اصلاح و تربیت، شما همسران فداکار قرار دارید که جا دارد در همینجا از همگی شما تشکر و قدردانی کنم.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.