مدیر کل زندان‌های استان سمنان تاکید کرد: ضرورت توجه تلاش‌گران عرصه اصلاح و تربیت به مقوله ورزش و نشاط جسم

Garmsar-sport_96-11_5

جشنواره ورزشی کارکنان زندان‌های استان سمنان گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی طی دو روز به میزبانی زندان گرمسار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، محمود باهنر مدیر کل زندان‌های استان سمنان در مراسم پایانی این مسابقات ضمن گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی، از دست‌اندرکاران برگزاری این مسابقات قدردانی کرد و ورزش را یکی از عوامل مؤثر در افزایش سلامتی روحی، اخلاقی و جسمی کارکنان دانست.

وی ارتقای سلامت کارکنان را از اهداف اصلی برنامه‌های ورزشی از جمله برگزاری جشنواره فرهنگی و ورزشی در سطح زندان‌ها برشمرد و تصریح کرد: از مصادیق اصلی امر به معروف، امر به ورزش است و کارکنان زندان‌ها که وظیفه اصلاح و تربیت زندانیان را بر عهده دارند، خود باید به مقوله ورزش و نشاط جسم و روان توجه نمایند.

باهنر همبستگی سازمانی را از دیگر اهداف این جشنواره‌ها دانست و اذعان داشت: امروز بیش از هر چیز، نیازمند وحدت و انسجام سازمانی هستیم که می‌بایست با این وحدت و تلاش شبانه‌روزی نسبت به ارتقاء برنامه‌های عملیاتی و سازمانی فکر و حرکت کنیم.

کارکنان زندان‌های استان در این مسابقات که با حضور ۳۰ ورزشکار از زندان‌های سمنان، شاهرود، دامغان، گرمسار و اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی سمنان در ورزشگاه تختی گرمسار برگزار شد، در چهار رشته والیبال، تنیس روی میز، دارت و دو ۱۰۰متر با هم به رقابت پرداختند.

گفتنی است در مراسم پایانی این مسابقات که با حضور محمود باهنر مدیر کل زندان‌های استان، چنگیزی رییس تربیت بدنی شهرستان گرمسار، همتی معاون فرماندار، حسن‌آبادی بخشدار مرکزی گرمسار، امیرحسن نیکپو رییس اداره زندان گرمسار، حسینی مسئول تربیت بدنی اداره کل و برخی از مسئولان اداره کل و زندان گرمسار برگزار شد، جوایز تیم‌ها و نفرات برتر به آنان اهدا شد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.