اخبار کوتاه

آئین تحویل سال نو در زندان مرکزی سمنان با حضور مدیر کل زندان‌های استان برگزار شد

بهار طبیعت و سال نو در زندان مرکزی سمنان با حضور مدیر کل زندان‌های استان و رئیس و مسئولان زندان در جمع مددجویان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، محمود باهنر مدیر کل زندان‌های استان در این مراسم پس از تحویل سال نو که با حضور وی و مسئولان زندان سمنان و مددجویان بر سر سفره هفت‌سین برگزار شد با عرض تبریک حلول سال نو به حاضران با اشاره به فرازهای دعای تحویل سال اظهار کرد: همگی باید در سال جدید به دنبال تغییرات روحی، اخلاقی و معنوی برای بهتر شدن خود باشیم، چرا که انسان می تواند در خود تغییر و تحول ایجاد کند.

مسئولان و مددجویان در این آئین در فضایی معنوی و صمیمی به صورت مستقیم از طریق تلویزیون پیام نوروزی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مورد استماع قرار دادند.

سپس مدیر کل زندان‌های استان با حضور در کلیه بندهای زندان، ضمن عرض تبریک عید نوروز به مددجویان زندان سمنان، مشکلات برخی از آنان را بررسی مورد بررسی قرار داد و دستورهای لازم را صادر کرد.

در ادامه مدیر کل و رئیس زندان در جمع کارکنان شیفتی و سربازان وظیفه حضور یافتند و ضمن تبریک سال نو، از زحمات آنان در سال گذشته قدردانی کردند.

محمود باهنر خطاب به پرسنل کادر و وظیفه اظهار امیدواری کرد سال پیش رو با انسجام کاری بیشتر و همدلی و همفکری و هم افزائی، سالی پربرکت برای کشور عزیزمان ایران و سرشار از موفقیت برای تمامی پرسنل زندان‌های استان باشد.

گفتنی است همزمان با آغاز تحویل سال ۱۳۹۷ سفره هفت سین زندانیان و سربازان در کلیه زندان‌های تابعه استان سمنان چیده شد و زندانیان با حضور روحانیون با تلاوت قرآن و دعای تحویل سال، آغاز بهار طبیعت را جشن گرفتند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.