اخبار کوتاه

بازدید سرزده مدیرکل زندانهای استان سمنان از زندان‌های تابعه در تعطیلات نوروز

محمود باهنر مدیر کل زندان‌های استان سمنان به‌منظور بررسی وضعیت و رفع نواقص احتمالی، در چهار روز نخست تعطیلات نوروزی از زندان‌های استان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، محمود باهنر در این بازدیدها با حضور در زندان‌های تابعه استان با همکاران، پرسنل وظیفه و زندانیان دیدار و ضمن تبریک سال نو، برای آنان سالی مملو از موفقیت و سربلندی مسئلت کرد.

مدیر کل زندان‌های استان با حضور سرزده در زندان‌های سمنان، شاهرود، گرمسار و اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی استان، از تلاش شبانه روزی کارکنان این زندان‌ها در تامین امنیت و اصلاح و تربیت مددجویان قدردانی کرد.

باهنر با حضور در بخش‌های مختلف زندان‌ها شامل اندرزگاه‌ها، آشپزخانه، بهداری، آسایشگاه سربازان و… از نزدیک و به صورت چهره به چهره با کارکنان، پرسنل وظیفه و مددجویان دیدار کرد.

وی در این بازدیدها ضمن قدردانی از تلاش‌های کارکنان در سال گذشته و عرض تبریک فرارسیدن ماه رجب و عید نوروز، خواستار تکریم هرچه بیشتر خانواده زندانیان و ارتقای خدمات‌رسانی به مددجویان از سوی مسئولان و کارکنان زندان‌ها در سال جدید شد.

در بازدید نوروزی مدیر کل زندان‌های استان، وضعیت زندان‌ها مورد ارزیابی دقیق قرار گرفت و در گفتگو با مددجویان مشکلات آنان برررسی شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.