اخبار کوتاه

تقدیر از کارکنان نمونه زندان‌های تابعه استان سمنان

هفت تن از کارکنان زندان‌های تابعه استان سمنان به‌عنوان کارمند نمونه معرفی و با دریافت لوح‌های تقدیر جداگانه‌ای از سوی مدیر کل زندان‌های استان در آخرین جلسه شورای اداری سال ۱۳۹۶ مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، در مراسمی که با حضور محمدعلی امیری معاون قضایی دادگستری کل استان سمنان در سالن کوثر اداره کل برگزار شد، کارکنان نمونه زندان‌های تابعه استان سمنان در سال ۹۶ مورد تقدیر محمود باهنر مدیر کل زندان‌ها قرار گرفتند.

این تقدیرنامه‌ها‌‌ به آقایان ابراهیم زیاری (اردوگاه حرفه آموزی سمنان)، امید کشاورزیان (زندان دامغان)، محمد اسماعیلی (زندان شاهرود)، علیرضا محمدی (زندان گرمسار)، امیر اصغری علایی، علیرضا طالب‌صفا و مجید کردی (زندان سمنان) به پاس قدردانی از خدمات شایسته و زحمات آنها در رابطه با اجرای مطلوب وظایف و مسئولیت‌هایشان اهدا شد.

در بخشی از متن این لوح‌های تقدیر که به امضای محمود باهنر مدیر کل زندان‌های استان رسیده، آمده است: با عنایت به پیشنهاد رئیس محترم زندان بدینوسیله از زحمات و تلاش‌های ارزشمند شما در سال جاری در انجام امور محوله و پیشبرد اهداف سازمانی به مصداق حدیث شریف «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» تقدیر و تشکر می‌گردد. امید است با استعانت از پروردگاه متعال و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهنمودهای خردمندانه رهبر فرزانه انقلاب در تداوم فعالیت‌های ارزنده و خدمتگذاری صادقانه موفق و مؤید باشید.

مدیر کل زندان‌های استان در این مراسم ضمن قدردانی از همکاری و همدلی تمامی کارکنان مجموعه زندان‌های استان در سال ۱۳۹۶، هدف از تقدیر از کارمندان نمونه را علاوه بر ارج نهادن به زحمات آنان، ایجاد انگیزه در بین کارکنان دیگر و یادآوری نقش حساس کارکنان در نظام زندانبانی عنوان کرد.

گفتنی است این مراسم پس از پایان جلسه شورای اداری زندان‌های استان با حضور مدیر کل زندان‌های استان سمنان، معاون قضایی دادگستری کل استان، معاونین مدیر کل، رؤسای زندان‌های تابعه و رؤسای ستادی اداره کل برگزار شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.