دیدار مدیرکل و مسئولان زندان‌های استان سمنان با مادر شهید والامقام «سید محمد موسوی»

Semnan-zen-Shahid_96-12_1

مدیرکل و مسئولان زندان‌های استان سمنان به مناسبت هفته بزرگداشت شهدا با حضور در منزل شهید والامقام «سید محمد موسوی» با مادر معظم این شهدا دیدار کردند.

به گزارش باشگاه روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، محمود باهنر مدیرکل زندان‌های استان سمنان در این دیدار با بیان اینکه اقتدار امروز جمهوری اسلامی ایران مدیون خون شهدا و جانفشانی آنان است ابراز کرد: شهدای گرانقدر ما با اهدای جان خود عزت، اقتدار، امنیت و سربلندی را به ایران اسلامی ارزانی داشتند.

وی افزود: امروز برای تجلیل و قدردانی از زحمات این مادر آمده‌ایم تا فراموش نکنیم که مرهون خون پاک شهدا و مادران فداکار آنها هستیم .

همچنین در ادامه حجت‌الاسلام حسینعلی قدرتی معاون اصلاح و تربیت زندان‌های استان با بیان این که از قرآن و روایات می‌توان فهمید که ثواب تحمل مصیبت شهدا از ثواب شهادت، اگر بالاتر نباشد، به هیچ عنوان کم تر نیست، گفت: مادران شهدا الگوی صبر، مقاومت و ایستادگی بوده و یادگاران گهرباری هستند که همواره شایسته تقدیر و سپاسگزاری‌ جامعه بوده و خواهند بود.

وی اضافه کرد: امیدواریم  بتوانیم با تکریم و احترام به آنان، یاد عزیزانشان را گرامی داشته و در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تلاش نماییم.

در پایان این دیدار که با حضور عباسعلی آراسته رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سمنان، هادی معینیان رییس حفاظت و اطلاعات و طیبه قدس رییس اداره فرهنگی اداره کل زندان‌های استان برگزار شد، با اهداء لوح و هدیه‌ای به رسم یادبود از صبر و استقامت این مادر شهید تجلیل و قدردانی بعمل آمد.

شهید والامقام سید محمد موسوی متولد ۱۳۴۶ در ۲۵ مرداد ۱۳۶۵ در منطقه عملیاتی شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل شد. پیکر پاک این شهید به خواسته مادر بزرگوارش در روستای آبخوری شهرستان سمنان به خاک سپرده شده است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.