به مناسبت خجسته میلاد حضرت ابوالفضل (ع) صورت گرفت: دیدار مدیرکل و مسئولان زندان‌های استان سمنان با همکاران جانباز

محمود باهنر مدیر کل زندان‌های استان سمنان به همراه برخی از مسئولان ستادی به مناسبت بزرگداشت روز جانباز با دو نفر از همکاران جانباز دفاع مقدس دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، همزمان با اعیاد شعبانیه و سالروز ولادت علمدار کربلا حضرت ابوالفضل (ع) و روز «جانباز»، محمود باهنر مدیر کل زندان‌های استان سمنان و جمعی از مسئولان ستادی با حضور در منازل آقایان ابراهیم فدوی و ابراهیم خانزاده دو نفر از همکاران جانباز این اداره کل، از این شهیدان زنده و همسران آنها تجلیل کردند.

محمود باهنر در این دیدار، اعیاد شعبانیه و میلاد حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز را تبریک گفت و عنوان داشت: شما جانبازان و ایثارگران یادگاران دوران دفاع مقدس هستید و فداکاری و جانفشانی شما، درس و تذکری است برای ما که قدر این انقلاب را بدانیم.

مدیر کل زندان‌های استان سمنان، ایثارگری را ثروت عظیم فرهنگی دانست و ابراز کرد: شما جانبازان برکت جامعه هستید و همه ما باید از وجود گرانمایه شما بهره بگیریم و فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل‌های بعدی انتقال دهیم تا از تحریف و فراموشی حماسه ملت ایران در طول ۸ سال دفاع مقدس جلوگیری شود.

باهنر در ادامه با بیان اینکه همسران جانبازان رسالت بسیار سنگینی را بر دوش دارند، تصریح کرد: بعد از دوران جانبازی تازه مشکلات و سختی‌ها شروع می‌شود و این بانوان به خاطر درد و رنج و زحماتی که در زمان مجروحیت و جانبازی همسرانشان که نیاز به توجه ویژه داشتند، مجاهدت و فداکاری کردند و می‌کنند.

وی اظهار داشت: شما همسران جانبازان اسوه‌های صبر، ایثارو پایداری هستید، شما با ایستادگی خویش، صبورانه و با عطوفت از جانبازان پرستاری می‌کنید و یک عمر در کنار ایشان آرام و صبور شریک رنج‌ها کشیدن‌های آنها بوده‌اید.

در ادامه حجت‌الاسلام حسینعلی قدرتی معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان‌های استان نیز شهدا، جانبازان و ایثارگران را از استوانه ها و پایه‌های اصلی نظام اسلامی ایران دانست و گفت: جانبازان، شهدای زنده هستند و دیدارشان برای ما موهبت و در جمع این عزیزان بودن برای ما افتخار بزرگی است.

وی با اشاره نامگذاری روز ولادت حضرت عباس (ع) به نام روز جانباز خاطرنشان کرد: امروز همه ما باید ولایتمداری را از حضرت عباس(ع) بیاموزیم و به تاسی از آن در دفاع از حریم ولایت عمل کنیم.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.