گروه واکنش سریع یگان حفاظت زندان گرمسار آمادگی خود را به نمایش گذاشتند

گروه واکنش سریع یگان حفاظت زندان گرمسار در حضور مدیرکل زندان‌های استان سمنان با آمادگی کامل جسمی نسبت به اجرای حرکات نمایشی رزمی و دفاعی پرداختند.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، محمود باهنر مدیرکل زندان‌های استان در این مراسم با اشاره به وظایف مهم یگان حفاظت در تامین نظم و امنیت زندان اظهار داشت: کارکنان زندان باید آمادگی کامل خود را در اجرای  تمامی ماموریت‌های خود حفظ کنند و با توانایی کامل از بروز اقدامات خرابکارانه جلوگیری کنند.

وی بر وجود تیم‌های واکنش سریع در زندان‌ها با تجهیزات مناسب و آمادگی کامل تاکید کرد و خاطرنشان کرد: پرسنل کادر و وظیفه یگان حفاظت می‌باید ضمن افزایش قدرت جسمانی نسبت به تقویت و تحکیم باورهای دینی و عقیدتی و تلاش در امر فراگیری احکام اسلامی توجه ویژه ای نمایند.

در بخشی از این مراسم گروه واکنش سریع یگان حفاظت زندان گرمسار با نام «تیم رزمی ذوالفقار» به اجرای برنامه‌هایی مانند صعود از ساختمان با طناب، پرش از موانع طبیعی، شکستن اجسام سخت، دفاع شخصی و مبارزه و اجرای سناریوی فرضی پرداختند.

گفتنی است در پایان این مراسم مدیرکل زندان‌های استان از کلیه سربازان وکارکنانی که در اجرای گروه واکنش سریع شرکت داشتند تقدیر کرد و آنها رامورد تشویق قرار داد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.