اخبار کوتاه

دیدار مدیرکل زندان‌های استان سمنان با فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان

مدیرکل زندان‌های استان سمنان با سردار حسن زاده فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، محمود باهنر مدیرکل زندان‌های استان در این دیدار که با همراهی معاون سلامت، اصلاح و تربیت در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان انجام پذیرفت، ضمن ارائه گزارشی از وضعیت زندانها، درخصوص ارتقای همکاری‌های دو طرف به گفتگو پرداخت.

باهنر در این دیدار با بیان اینکه حوزه زندان و زندانبانی یکی از ارکان اصلی امنیت در جامعه به شمار می‌رود ابراز کرد: یکی از دستگاه‌هایی که نقش بسزایی در امنیت پایدار جامعه دارد، زندان‌ها هستند و این موضوع غیرقابل انکار بوده، لذا تامین امکانات و تسهیلات استقرار امنیت در زندانها امری ضروری است.

مدیرکل زندان‌های استان سمنان با بیان اینکه قصد و نیت تمامی مسئولان در بخش‌های مختلف، خدمت به کشور و نظام اسلامی می‌باشد، اظهار کرد: دغدغه ما در زندان‌های استان، وضعیت نامناسب و کمبودهایی است که باعث ایجاد مشکل در تامین امنیت و اصلاح و تربیت زندانیان می‌شود، به همین دلیل از سپاه به‌عنوان نهادی پیشرو در خدمات رسانی و محرومیت زدایی انتظار همکاری و کمک داریم.

سردار حسن حسن زاده فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان نیز در این دیدار، با قدردانی از زحمات مسئولان زندانهای استان سمنان در تامین امنیت استان گفت: یکی از اهداف سپاه پاسداران کاهش آسیب‌های اجتماعی است و در این زمینه اقدامات فرهنگی خوبی در شهرستان سمنان در حال انجام و توسعه می‌باشد.

وی با بیان اینکه زندانیان و خانواده آنها نیز بخشی از جامعه هستند و این قشر می‌توانند از خدمات فرهنگی بسیج بهره‌مند شوند، تاکید کرد: این امر شامل زندانیان آزاد شده نیز می‌شود و نباید این گروه از مددجویان به‌ویژه جوانان و نوجوانان را که به دلیل عدم آگاهی دچار آسیب و انحراف شده‌اند پس از آزادی رها کنیم.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان در پایان با اشاره به تشکیل هیات اندیشه‌ورز و برگزاری نخستین جلسه آن ابراز امیدواری کرد با طرح مشکلات مربوط به زندان‌ها و زندانیان در این هیات، ضمن ریشه‌یابی و آسیب‌شناسی، راه حل‌های مناسب اتخاذ شود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.