برگزاری مراسم جشن اعیاد شعبانیه در زندان‌های استان سمنان

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، مراسم بزرگداشت و جشن اعیاد شعبانیه به مناسبت میلاد امام حسین (ع)، حضرت ابوالفضل (ع) و امام سجاد (ع) در زندان‌های تابعه استان سمنان برگزار شد.

برگزاری جشن اعیاد شعبانیه در زندان شاهرود

در زندان شاهرود نیز به‌مناسبت ایام مبارک شعبانیه و میلاد مسعود حضرات معصومین امام حسین (ع) و روز پاسدار، حضرت ابوالفضل العباس و روز جانباز و امام سجاد (ع) مراسم جشنی در زندان شاهرود برگزار شد.

در این مراسم که با حضور رئیس کارکنان و سربازان وظیفه در نمازخانه اداری انجام پذیرفت، کربلایی محسن مریدیان از مداحان هیئت رزمندگان شاهرود به مولودی‌خوانی و مداحی پرداخت و در پایان از حضار بصرف شیرینی پذیرایی گردید.

گفنتی است مشابه این مراسم نیز با حضور مددجویان داخل بند برگزار شد.

برگزاری مراسم جشن اعیاد شعبانیه در زندان سمنان

در جشن باشکوه اعیاد شعبانیه در زندان مرکزی سمنان که با حضور رئیس و کارکنان زندان، سربازان و جمعی از مددجویان در سالن ورزشی شهید فیض زندان برگزار شده بود، حاضران به شادی و سرور پرداختند.

مولودی‌خوانی توسط حاج مهدی حیدریان از مداحان شهرستان و سخنرانی حجت‌السلام والمسلمین شیرازی خرم، پذیرایی  و اقامه نماز جماعت از جمله برنامه‌های مراسم جشن زندان سمنان بود.

برگزاری مراسم جشن در زندان‌های گرمسار، دامغان و اردوگاه حرفه‌آموزی

مراسم جشن و سرور به مناسبت اعتیاد شعبانیه در زندان دامغان نیز با مولودی‌خوانی یکی از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت در جمع کارکنان و مددجویان برگزار شد.

همچنین در این ایام فرخنده، جشن اعیاد شعبانیه در اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی سمنان با سخنرانی حجت‌الاسلام احمدی و مدیحه‌سرایی یکی از مداحان در جمع مددجویان برگزار شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.