اخبار کوتاه

مدیر کل زندان‌های استان سمنان تاکید کرد: اهمیت همفکری و همدلی کارکنان در موفقیت سازمان

مدیر کل زندان‌های استان سمنان با تاکید بر اهمیت همفکری کارکنان در اصلاح امور و بهبود فرآیند کاری از پرسنل زندان‌های استان خواست با ارائه انتقادات و پیشنهادهای خود به پیشبرد امور و حرکت رو به جلوی زندان‌های استان کمک کنند.

به گزارش روابط عمومی زندان های استان سمنان، محمود باهنر در نشست صمیمانه با کارکنان زندان‌های استان با اشاره به آغاز سال نو و بهار طبیعت بیان کرد: همه ما باید با بیداری و تحول طبیعت همراه شویم و این بیداری و پویایی را در درون خودمان ایجاد کنیم، تا انشاءالله در امور شخصی و خانوادگی و هم در خصوص مسئولت‌های کاری خود با انگیزه و نیروی جدید بتوانیم موفق باشیم.

مدیر کل زندان‌های استان در ادامه، انتقاد‌های سازنده و پیشنهادهای کاربردی را در پیشبرد امور بسیار سومند توصیف کرد و گفت: بسیار علاقمندم از نقطه نظرات، انتقادات و پیشنهادهای شما همکاران محترم در جهت اصلاح امور و بهبود فرآیند کاری بهره بگیرم، بنابراین امیدوارم با ارائه بیشتر دیدگاه‌های خود، به حرکت تیمی رو به رشد مجموعه کمک کنید.

وی با بیان اینکه تنها با همکاری و همدلی می‌توانیم ماموریت سازمانی خود را انجام دهیم و بار امانت را به سرمنزل مقصود برسانیم، تاکید کرد: بنده به‌عنوان یک نیروی عملیاتی و اجرایی، کار خود را با کمک و همنظری همکاران خود انجام می‌دهم و همواره پرسنل تلاش‌گر و زحمتکش را مورد حمایت قرار داده و از آنان به انحای مختلف قدردانی می‌کنم.

محمود باهنر با بیان اینکه انضباط و اقتدار در زندان‌ها بسیار مهم و ضروری است اذعان داشت: رعایت نظم و انضباط در اجرای فرآیندهای سازمانی بسیار مهم و ضروری است، چرا که بی‌انضباطی همه را دچار مشکل کرده و فرصت تدبیر و تصمیم‌گیری از مدیر سلب می‌کند.

مدیر کل زندان های استان سمنان در بخش دیگری از سخنان خود با تقدیر از پرسنل خدوم و زحمتکش زندان‌های استان تاکید کرد: سازمان زندان‌ها تاکید ویژه‌ای درخصوص توجه به نیروی انسانی و اهمیت آن به‌عنوان مهمترین سرمایه سازمان دارد و ما نیز در استان برنامه‌های ویژه‌ای در حوزه‌های مختلف برای کارکنان در نظر داریم که امیدواریم در اجرای آنها در سال جاری توفیق داشته باشیم.

وی با اشاره به کمبود در بخش نیروی انسانی و خالی بودن پنجاه درصد پست‌های سازمانی در زندان‌های استان عنوان کرد: به دلیل کمبود نیرو، فشار مضاعفی بر روی همکاران عزیز در مجموعه زندان‌های استان وجود دارد و ما قدردان زحمات شما و همچنین همراهی و همسویی خانواده‌های شما در انجام وظایف سازمانی هستیم.

این مقام ارشد زندان‌های سمنان در ادامه با اشاره به مشکلاتی که در زمینه کمبود اعتبارات وجود دارد گفت: در این خصوص پیگیری‌های زیادی در چند ماهه اخیر صورت گرفته است و تلاش کرده‌ایم این مشکلات را به گوش مسئولان برسانیم و حق و حقوق مجموعه زندان‌ها را از دستگاه‌های مرتبط مطالبه کنیم.

وی اضافه کرد: خوشبختانه تا حد زیادی در این امر و اینکه مسئولان را متوجه اهمیت وظایف امنیتی زندان‌ها نماییم، موفق بوده‌ایم و این پیگیری‌ها تا رسیدن به هدف متوقف نخواهند شد.

مدیر کل زندان‌های استان سمنان در پایان خدمت به خانواده مددجویان را  یک وظیفه انسانی قلمداد کرد و گفت: در پاسخگویی و انجام امور این قشر آسیب‌دیده از هیچ تلاشی فروگذار نکنید، حتی اگر هیچ کاری از دست شما برای کمک به آنان برنمی‌آید، نشان دادن روی خوش و دلجویی از آنان بزرگترین خدمت به آنان است.

گفتنی است در پایان این نشست، محمود باهنر مدیر کل زندان‌ها به برخی از پرسش‌های همکاران پاسخ داد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.