اخبار کوتاه

قضات دادگاه‌های مرکز استان با مددجویان زندان سمنان دیدار کردند

دیدار قضات با مددجویان زندان سمنان

رییس زندان سمنان گفت: مقامات قضایی و رؤسای شعبات دادگاه‌های عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان با حضور در زندان با مددجویان حوزه‌های قضایی مربوطه، به صورت چهره به چهره دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، ابراهیم فدوی با اعلام این خبر تصریح کرد: در این بازدید، عین‌الکمالی رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب مرکز استان، نجفی معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان و رئیس شعبه یک کیفری به همراه ایثاری، بیگی، حیدری، نهضتی، مومنی، شریف ابراهیمی، بادپا، طاهرنژاد، بلوچی و خسروی رؤسای شعبات کیفری و زارعی قاضی شورای حل اختلاف سمنان در زندان سمنان حضور یافتند.

وی با اشاره برگزاری جلسات ماهانه دیدارهای گروهی قضات با زندانیان بیان کرد: در دیدار چهره به چهره مقامات قضایی با زندانیان که در حضور مسئولین زندان انجام پذیرفت، درخواستهای زندانیان مورد بررسی و رسیدگی رؤسای حوزه‌های قضایی مربوطه قرار گرفت.

رییس زندان سمنان با قدردانی از مقامات قضایی و قضات مرکز استان، بیان  داشت: حضور گروهی قضات و گفتگوی مستقیم آنان با زندانیان موجبات حل مشکلات آنان را فراهم می‌کند و تاثیر بسزایی در کاهش جمعیت کیفری زندان خواهد داشت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize