اخبار کوتاه

باهنر خبر داد: افزایش تولید محصولات کارگاه‌های اشتغال، با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در استان

مدیر کل زندان‌های استان سمنان در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال و حرفه‌آموزی زندان‌های استان، افزایش تولید محصولات کارگاه‌های اشتغال در زندان‌های استان را مسلتزم استفاده از ظرفیت‌های موجود و توانمندی‌های مددجویان دانست.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، محمود باهنر در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال و حرفه‌آموزی زندان‌های استان، با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری با عنوان «حمایت از کالای ایرانی» بر گسترش اشتغال مولد در زندان‌های استان تاکید کرد.

باهنر با بیان اینکه گسترش فعالیت‌های بنیاد تعاون زندانیان و تقویت کارگاه‌های تولیدی در داخل زندان‌ها نیز در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری می‌باشد، اظهار کرد: در صورت استفاده از ظرفیت‌های موجود و توانمندی‌های مددجویان، امکان افزایش تولید محصولات در کارگاه‌های اشتغال استان وجود خواهد داشت.

مدیر کل زندان‌های استان با بیان اینکه رویکرد سازمان زندان‌ها گسترش اشتغال مددجویان در خارج از زندان است، خاطرنشان کرد: با توجه به فضای کم موجود در زندان‌ها و همچنین وجود واحدهای صنعتی و کشاورزی متعدد در مناطق مختلف استان، توسعه اشتغال مددجویان در خارج از زندان باید در دستور کار قرار گیرد.

گفتنی است این جلسه با حضور معاونین، رؤسای زندان‌های تابعه، مدیر نمایندگی بنیاد تعاون زندانیان استان، مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان و سایر اعضای کارگروه در نمایندگی بنیاد تعاون زندانیان استان برگزار شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize