بازدید رؤسای دادگستری، دادستان‌ها و قضات حوزه‌های قضایی استان از زندان‌های سمنان در هفته قوه قضاییه

بازدید قضات از زندان سمنان

رؤسای دادگستری، دادستان‌ها و قضات حوزه‌های قضایی استان سمنان در هفته بزرگداشت قوه قضائیه، به منظور ملاقات حضوری و چهره به چهره با مددجویان وارد زندان‌های تابعه استان شدند.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، مسئولان قضایی و قضات استان به منظور دیدار با زندانیان و پیگری مشکلات قضایی آنان از زندان‌های سمنان، دامغان، شاهرود، گرمسار و اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردمانی سمنان بازدید کردند.

در زندان سمنان، حجت‌الاسلام محمدقاسم عین‌الکمال رئیس دادگاه‌های عمومی و انقلاب مرکز استان به همراه  رستمی رییس دادگاه انقلاب شهرستان، مؤمنی رییس شعبه ۱۰۱ کیفری دو، بلوچی رییس شعبه ۱۰۴ کیفری دو و ایثاری رییس شعبه ۴ دادسرا با حضور در زندان به بررسی مسائل مرتبط با پرونده‌های قضایی مددجویان پرداختند.

همچنین در زندان دامغان، محمدتقی گلی دادستان و سایر قضات دادگستری دامغان در بازدید این زندان، با هدف پیگیری مشکلات قضایی مددجویان و بررسی وضعیت زندانیان تحت قرار با آنان ملاقات کردند.

قضات دامغان ضمن دیدار با مددجویان و عرض حضوری با آنان درخصوص برطرف‌سازی برخی از مشکلات زندانیان و رسیدگی به پرونده‌های تحت قرار و درخواست مرخصی زندانیان اقدام کردند.

در شاهرود، اکبریان رئیس دادگستری و رجبی دادستان عمومی و انقلاب شاهرود به همراه معاون دادستان، دادیاران، بازپرسان و رؤسای محاکم عمومی شاهرود با حضور در زندان شاهرود، با زندانیان از نزدیک و به‌صورت چهره به چهره دیدار کردند.

مسئولان قضایی شاهرود پس از دیدار با مددجویان از بخش‌های مختلف این زندان از جمله بهداری، سوله اشتغال و حرفه‌آموزی و سالن سرپوشیده ورزشی بازدید کردند.

در گرمسار نیز، ابراهیم زاده رییس دادگستری و داش محمدی دادستان شهرستان به همراه قضات حوزه قضایی گرمسار در زندان حاضر و با استماع مشکلات زندانیان، درخواست‌های آنان را مطابق مقرارت مورد رسیدگی قرار دادند.

در اردوگاه حرفه‌آموزی سمنان، زمانی معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان به اتفاق احسان قاضی ناظر بر زندان با زندانیان محکوم جرایم مواد مخدر دیدار کردند.

در این بازدید، قضات با حضور در بندهای مختلف، ضمن دیدار با مددجویان بررسی‌های لازم را جهت رفع مشکلات زندانیان انجام دادند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize