اخبار کوتاه

به‌مناسبت هفته قوه قضائیه صورت گرفت: بازدید قضات از زندان شاهرود و دیدار چهره به چهره با زندانیان

بازدید قضات از زندان شاهرود و دیدار چهره به چهره با زندانیان

رئیس زندان شاهرود از بازدید رئیس دادگستری، دادستان و جمعی از قضات شهرستان شاهرود از این زندان به‌مناسبت هفته قوه قضائیه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، ایرج میرزایی با اعلام این خبر افزود: در این بازدید، آقایان اکبریان رئیس محترم دادگستری و رجبی دادستان محترم عمومی و انقلاب شاهرود به همراه معاون دادستان، دادیاران، بازپرسان و رؤسای محاکم عمومی شاهرود با حضور در زندان شاهرود، با زندانیان از نزدیک و به‌صورت چهره به چهره دیدار کردند.

وی یادآور شد: مددجویان شاهرودی در این برنامه، به صورت مستقیم با مسئولان قضایی شهرستان دیدار و مشکلات قضائی خود را مطرح نمودند.

رئیس زندان شاهرود اضافه کرد: مسئولان قضایی شاهرود پس از دیدار با مددجویان از بخش‌های مختلف این زندان از جمله بهداری، سوله اشتغال و حرفه‌آموزی و سالن سرپوشیده ورزشی بازدید کردند.

میرزایی با اشاره به برگزاری نشست مسئولان زندان با مقامات قضایی شهرستان در بخش پایانی این بازدید تصریح کرد: در این نشست گزارشی از اهم فعالیت‌های صورت‌گرفته در زندان شاهرود در سال گذشته ارائه گردید که مورد استقبال مقامات محترم قضایی شاهرود قرار گرفت و از زحمات مسئولان و کارکنان زندان تقدیر و تشکر کردند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize