به مناسبت هفته قوه قضاییه از خانواده شهدای منتسب به دستگاه قضایی استان تجلیل شد

تجلیل از از خانواده شهدای منتسب به دستگاه قضایی استان به مناسبت هفته قوه قضاییه

به مناسبت هفته قوه قضاییه، محمود باهنر مدیر کل زندان‌های استان به همراه سایر مدیران و کارکنان شورای قضایی استان سمنان در مراسمی از خانواده شهدای منتسب به دستگاه قضایی استان تجلیل کردند.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، در این مراسم که با حضور جمعی از خانواده‌های شهیدان منتسب به دستگاه قضایی استان در گلزار شهدای شهر سمنان برگزار شد، از خانواده جانباز شهید فیض از کارکنان زندان‌های استان نیز با اهدای هدایا و لوح تقدیری از سوی مدیر کل زندان‌های استان تجلیل شد.

حجت الاسلام  والمسلمین محمد قاسم عین الکمالی رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب شهرستان سمنان در این آئین با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و ۷۲ تن از یاران با وفای انقلاب گفت: اقتدار و عزت جمهوری اسلامی ایران به برکت مجاهدت ها و جان فشانی های شهدا و ایثارگران است.

در این مراسم، قدرتی معاون سلامت اصلاح و تربیت و برخی از مسئولین زندان‌های استان نیز به همراه محمود باهنر حضور داشتند.

گفتنی است جانباز ۷۰ درصد عباسعلی فیض، از کارکنان زندانهای استان سمنان بود که سالها درد و رنج مجروحیت را تحمل کرد. فیض در سال ۱۳۵۰ در سرخه چشم به جهان گشود و در سال ۶۶ در منطقه عملیاتی در جاده خندق از ناحیه سر مجروح و جانباز شد. این شهید ۳۰ سال رنج و سختی های جانبازی را با خود به همراه داشت و سرانجام در بامداد صبح جمعه ۲۵ تیرماه ۱۳۹۵ به درجه رفیع شهادت نائل و به خیل شهیدان پیوست.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.