تجدید میثاق مدیران و کارکنان شورای قضایی استان سمنان با آرمان‌های شهدا

حضور مدیران و کارکنان شورای قضایی استان سمنان در گلزار شهدا

گل افشانی گلزار شهدا به مناسبت هفته قوه قضاییه

در دومین روز از هفته قوه قضاییه، مدیر کل و مسئولان زندان‌های استان به اتفاق سایر مدیران و کارکنان شورای قضایی استان سمنان با حضور در گلزار شهدای شهر سمنان ضمن گلباران قبور مطهر شهداء، با آرمان‌های بزرگ آنان تجدید میثاق کردند.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، صبح امروز مراسم گل افشانی گلزار شهدا با هدف تجدید میثاق با شهدا با حضور مظهری رئیس کل دادگستری استان، آسیابی دادستان مرکز استان و محمود باهنر مدیر کل زندان‌های استان به همراه دیگر مدیران و کارکنان دستگاه‌ قضایی استان سمنان برگزار شد.

در این مراسم مسئولان و کارکنان ادارات و سازمان‌های تابعه قوه قضاییه‌ با حضور در گلزار شهدا بعد از قرائت آیاتی چند از قرآن کریم، نوحه‌سرایی و قرائت فاتحه با اهداء شاخه‌های گل، با آرمان‌های امام راحل و شهدای گلگون کفن میهن اسلامی تجدید میثاق کرده و یاد و خاطره شهیدان به خصوص شهدای واقعه هفتم تیر و پایه‌گذار دستگاه قضایی انقلاب آیت‌الله دکتر بهشتی را گرامی داشتند.

حجت الاسلام  والمسلمین محمد قاسم عین الکمالی رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب شهرستان سمنان در این آئین با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و ۷۲ تن از یاران با وفای انقلاب گفت: اقتدار و عزت جمهوری اسلامی ایران به برکت مجاهدت ها و جان فشانی های شهدا و ایثارگران است.

در بخش دیگری از این مراسم از خانواده شهدای منتسب به دستگاه قضایی استان تجلیل شد که خانواده جانباز شهید فیض از کارکنان زندان‌های استان نیز در این مراسم با اهدای هدایا و لوح تقدیری از سوی مدیر کل زندان‌های استان مورد تجلیل قرار گرفتند.

گفتنی است در این مراسم، قدرتی معاون سلامت اصلاح و تربیت و برخی از مسئولین زندان‌های استان نیز به همراه محمود باهنر حضور داشتند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.