تجلیل رییس و کارکنان زندان سمنان از خانواده شهید و عطرافشانی قبور مطهر شهدا

تجلیل رییس و کارکنان زندان سمنان از خانواده شهید و عطرافشانی قبور مطهر شهدا

در ششمین روز از هفته قوه قضاییه، رییس، کارکنان و سربازان وظیفه زندان سمنان با حضور در گلزار شهدای امامزاده یحیای شهرستان سمنان، از خانم زهرا فرخ‌منش از کارکنان این زندان و خواهر شهید والامقام «ابوالفضل فرخ‌منش» تجلیل کردند.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، در این مراسم که با حضور فدوی رییس، سرگرد هاشمیان فرمانده یگان حفاظت زندان و دیگر مسئولان زندان سمنان برگزار شد، حاضران ضمن تجلیل از خانم فرخ‌منش و دیگر اعضای خانواده آن شهید بزرگوار، یاد شهید « ابوالفضل فرخ‌منش» را با اهدای لوح و هدیه‌ای گرامی داشتند.

ابراهیم فدوی رییس زندان در این مراسم با اشاره به رشادت‌های شهیدان ایران اسلامی گفت: استقامت و ایثار خانواده شهدا تداوم نهضت انقلاب اسلامی است و خانواده‌های شهدا برکت جامعه ما هستند.

وی تصریح کرد: خانواده شهدا و ایثارگران از افتخارات کشور ما هستند و امیدواریم بتوانیم با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به تمامی اهداف خود در راستای پاسداشت از ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی دست یابیم.

شهید ابوالفضل فرخ‌منش در بهمن ماه ۱۳۴۰ در سمنان چشم به جهان گشود. این جوان غیور در ششم فروردین ۱۳۶۲، در درگیری با عوامل ملحد کومله در منطقه صلوات آباد سنندج، آسمانی شد و بر خوان «عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ» مهمان گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize