اخبار کوتاه

حضور گسترده کارکنان زندان‌های استان سمنان در مراسم نماز جمعه به مناسبت هفته قوه قضاییه

حضور کارکنان زندان‌های استان در نماز جمعه به مناسبت هفته قوه قضاییه

حضور کارکنان زندان‌های استان در نماز جمعه به مناسبت هفته قوه قضاییه

در نخستین روز از هفته قوه قضاییه، کارکنان و سربازان وظیفه زندان‌های استان سمنان به منظور بزرگداشت این هفته به صورت گروهی در آئین وحدت بخش نماز جمعه حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، همزمان با هفته بزرگداشت قوه قضاییه و گرامیداشت یاد و خاطره شهید مظلوم دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران باوفایش، مدیر کل، مسئولان، کارکنان و سربازان وظیفه زندان‌های استان به همراه قضات، مقامات و کارکنان دستگاه‌های تابعه قوه قضاییه استان دوشادوش اقشار مختلف مردم در نماز سیاسی عبادی جمعه شرکت کردند.

در نماز جمعه مرکز استان که با حضور مسئولان اداره کل و رییس، کارکنان و سربازان زندان سمنان و اردوگاه حرفه‌‌آموزی همراه بود، حجت الاسلام محمد باقر عبدوس امام جمعه موقت سمنان در خطبه‌های نمازجمعه سمنان با تبریک آغاز هفته قوه قضاییه و قدردانی از خدمات این قوه در کشور گفت: ارائه گزارش و تشریح خدمات و عملکرد قوه قضاییه یکی از برنامه‌های هفتگی این شهید والامقام بود که رهبر معظم انقلاب اسلامی هم اکنون نیز در خصوص استمرار این رویه در قوه قضاییه و سایر قوا تاکید دارند.

به مناسبت هفته قوه قضاییه، حجت الاسلام والمسلمین محمد تقی جلالی معاون فرهنگی دادگستری کل استان نیز پیش از خطبه های نماز جمعه به تشریح دستاوردهای دستگاه قضایی در استان در یک سال گذشته پرداخت.

گفتنی است به مناسبت هفته بزرگداشت قوه قضائیه، نمایشگاه محصولات تولیدی و صنایع دستی مددجویان زندان مرکزی سمنان و اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی استان در مقابل درب ورودی مصلی سمنان برپا شده بود که با استقبال نمازگزاران سمنانی روبرو بود.

به مناسبت هفته قوه قضاییه، کارکنان و سربازان وظیفه دیگر زندان‌های تابعه استان از جمله شاهرود، دامغان و گرمسار نیز دوشادوش مردم انقلابی استان در مراسم نماز جمعه حضوری پرشور داشتند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.