دیدار رییس زندان و مسئولین قضائی شاهرود با امام جمعه این شهرستان به مناسبت هفته قوه قضائیه

دیدار رییس زندان و مسئولین قضائی شاهرود با امام جمعه این شهرستان به مناسبت هفته قوه قضائیه

همزمان با آغاز بزرگداشت هفته قوه قضائیه و گرامیداشت یاد و خاطره شهید مظلوم دکتر بهشتی و یاران باوفایش مسئولین قضائی شاهرود با امام جمعه این شهرستان دیدار و گزارشی از عملکرد سال گذشته را ارائه کردند.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، در این دیدار  با حضور اکبریان رئیس دادگستری، رجبی دادستان عمومی و انقلاب، میرزایی رئیس زندان و رؤسای  ادارات تعزیرات حکومتی، ثبت اسناد و پزشکی قانونی انجام پذیرفت، دادستان شاهرود به نمایندگی از مسئولین قضایی گزارش کاملی از عملکرد ادارات تابعه در یک سال گذشته را ارائه کرد.

تسریع در احداث کارگاه‌های اشتغال و حرفه‌آموزی زندان و همچنین راه‌اندازی مجدد شورای حل اختلاف زندان از مهم ترین دستاوردهای زندان شاهرود در سال گذشته بوده از جمله مهمترین اقدامات زندان در یکساله ۹۶ بود که توسط دادستان قرائت شد.

در ادامه این دیدار حجت الاسلام امینی امام جمعه شاهرود ضمن قدردانی از زحمات مسئولین ادارات قضایی شهرستان، بر حساسیت کار قوه قضائیه تاکید کرد و گفت: جایگاه دستگاه قضایی در حکومت اسلامی باید جایگاهی رفیع باشد.

وی افزود: دستگاه قضایی در اسلام دارای اهمیت ویژه‌ای است که جامع ترین سخن در این باب سخن امیر المومنین حضرت علی (ع) در خصوص نظام قضایی اسلام است که به مالک اشتر می‌فرماید: برترین شهروندان ملک را برای امر قضاوت انتخاب کن.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize