اخبار کوتاه

برگزاری جلسه مشترک ستاد اقامه نماز استان و اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی سمنان

برگزاری جلسه مشترک ستاد اقامه نماز استان و اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی سمنان

رئیس ستاد اقامه نماز استان سمنان و هیات همراه با حضور در اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی سمنان، در جلسه مشترکی به بررسی عملکرد این اردوگاه در حوزه نماز پرداختند.

به گزارش روابط عمومی زندان های استان سمنان، حجت‌الاسلام محمدرضا شمس‌الدین رئیس ستاد اقامه نماز استان سمنان در جلسه با تشکر از سرپرست و مسئولان اردوگاه حرفه‌آموزی به خاطر اقدامات شایان توجهی در حوزه آموزش و اقامه نماز به‌ویژه در گروه مددجویان صورت گرفته است، ابراز کرد: نماز به عنوان یکی از ارکان دین حقیقتی والا را در بر دارد که در واقع همان تعالی روح انسان و رستگاری است و تمامی تلاش ما برای تقویت روحیه نماز در همین راستا می‌باشد.

مشاور استاندار سمنان با اشاره به درخواست سرپرست اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی سمنان درخصوص همکاری در حوزه آموزش و تبلیغ تصریح کرد: ستاد اقامه نماز استان آمادگی تشکیل هرگونه کارگاه آموزشی و یا برگزاری جلسات فرهنگی با محوریت نماز و مهدویت از طریق اعزام مبلغ را دارد و اقدامات لازم را در این خصوص به انجام خواهیم رساند.

حجت‌الاسلام محمدرضا شمس‌الدین با اشاره به جلب مشارکت خیرین مسجدساز برای توسعه و تجهیز نمازخانه اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی سمنان، از همکاری این ستاد برای اعزام و اسکان سربازان وظیفه اردوگاه حرفه‌آموزی به اردوی فرهنگی زیارتی در شهر مقدس قم خبر داد.

حسن کریم کشته سرپرست اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی سمنان نیز در ابتدای این نشست، ضمن عرض خیرمقدم به رئیس و مسئولان ستاد اقامه نماز استان سمنان، به ارائه گزارشی در خصوص فعالیت‌های این مرکز در حوزه آموزش و اقامه نماز زندانیان، سربازان وظیفه و کارکنان پرداخت.

وی ضمن برشمردن اقدامات اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی سمنان در راستای تقدیر از فعالان و خادمان اقامه نماز و همچنین بهسازی و تجهیز نمازخانه زندان، خواستار اعزام مبلغ و تشکیل کارگاه‌های آموزشی برای زندانیان و سربازان وظیفه از سوی ستاد اقامه نماز استان شد.

در پایان این نشست، رئیس ستاد اقامه نماز استان سمنان در معیت سرپرست اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی سمنان از نمازخانه، درالقرآن و واحد فرهنگی اردوگاه بازدید کرد و درخصوص تجهیز نمازخانه این مرکز به کتب ادعیه و آمپلی فایر قول مساعد داد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.