اخبار کوتاه

دکتر جهانگیر: هدف زندانبانی اسلامی اصلاح و تربیت مددجویان است

دکتر جهانگیر: هدف زندانبانی اسلامی اصلاح و تربیت مددجویان است

دکتر جهانگیر با حضور در زندان گرمسار، ضمن بازدید از این زندان با زندانیان دیدار و گفتگو نمود.

رئیس سازمان زندان ها پیش از این بازدید در نشستی با حضور کاتب عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم گرمسار به بررسی مسائل مربوط به این زندان پرداختند.

دکتر جهانگیر با تاکید بر اینکه زندان فعلی فرسوده و متناسب با تعداد جمعیت کیفری نیست گفت: از همه ظرفیت ها برای اجرای طرح توسعه و ساخت خوابگاه‌های جدید استفاده می‌کنیم.

رئیس سازمان زندان ها در دیدار با زندانیان نیز گفت: هدف زندانبانی اسلامی اصلاح و تربیت است و یکی از لوازم آن توسعه اشتغال در زندان‌هاست.

وی ادامه داد: همه شما باید تلاش کنید تا از فرصت زندان برای جبران اشتباهات و بازگشت به زندگی سالم و خدمت به خانواده و اجتماع استفاده نمایید.

دکتر جهانگیر با اشاره به ضرورت رعایت قوانین و آیین نامه های زندان توسط زندانیان گفت: رعایت این آیین نامه‌ها و رفتار مطلوب شما نه تنها به بازسازی اجتماعی شخصیت خودتان کمک می‌کند بلکه راه را برای اعطای امتیازات بیشتر از جمله مرخصی، عفو و آزادی مشروط هموار می‌نماید.

در این بازدید کاتب عضو هیات رئیسه مجلس نیز طی سخنانی ضمن تقدیر از حضور رئیس سازمان زندان‌ها در استان سمنان برای توسعه طرح های اشتغال و همچنین تسهیل شرایط ساخت و توسعه زندان گرمسار اعلام آمادگی نمود.

گفتنی است زندان گرمسار با توجه به فرسوده بودن و پایین بودن استاندارهای لازم نیاز به توسعه و ساخت اماکن مورد نیاز دارد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.