اخبار کوتاه

سربازان زندان‌های استان سمنان در ۵ رشته ورزشی باهم به‌ رقابت پرداختند

جشنواره ورزشی سربازان وظیفه زندان‌های استان سمنان طی دو روز به میزبانی زندان شاهرود برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، مسابقات ورزشی سربازان وظیفه زندان‌های استان با رقابت ورزشکاران پنج تیم در پنج رشته فوتسال، دو ۱۰۰ متر، دارت، طناب کشی و تنیس روی میز به پایان رسید.

در پایان این مسابقات که با شرکت پنج تیم از زندان‌های سمنان، شاهرود، دامغان، گرمسار و اردوگاه برگزار شده بود، تیم شاهرود در رشته فوتسال به مقام قهرمانی رسید و سمنان و اردوگاه به ترتیب دوم و سوم شدند.

همچنین در طناب کشی تیم زندان مرکزی سمنان به مقام نخست رسید. در رشته دارت سرباز وظیفه حسن اصحابی از اردوگاه مقام اول را کسب کرد، در رشته تنیس روی میز سرباز وظیفه مرتضی دانشور از گرمسار قهرمان شد و در رشته دو ۱۰۰ متر سرباز وظیفه علی عابد از زندان سمنان زودتر از بقیه به خط پایان رسید.

معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندانهای استان سمنان در مراسم اختتامیه این جشنواره با تبریک ایام ولات حضرت معصومه (س) و دهه کرامت از برگزارکنندگان و ورزشکاران شرکت‌کننده در این جشنواره ورزشی تشکر و قدردانی کرد.

حجت‌الاسلام حسینعلی قدرتی درباره اهمیت و جایگاه ورزش اظهار کرد: همانگونه که نماز و عبادت خدا به انسان نشاط می بخشد، ورزش نیز نشاط انگیز است و کسانی که ورزش نمی کنند روحیه بانشاطی ندارند.

وی در پایان با اشاره به تقویت برنامه‌های ورزشی زندان‌های استان خاطرنشان کرد: به مناسبت آغاز دهه کرامت و ایام ولادت فرزندان حضرت موسی بن جعفر (ع)، کلیه بازیکنان و سرپرستان تیم‌های ورزشی حاضر به اردوی ۳ روزه مشهدالرضا اعزام خواهند شد.

ایرج میرزایی رییس زندان شاهرود نیز در این مراسم با قدردانی از حمایت مدیر کل و معاونین زندانهای استان، ابراز کرد: برگزاری این جشنواره در راستای اقدامات بسیار خوب زندان‌های استان در حوزه ورزش سربازان و مددجویان است.

در پایان مراسم اختتامیه این مسابقات، هدایایی همراه با لوح یادبود توسط معاون سلامت، اصلاح و تربیت استان و رییس زندان به تیم‌ها و نفرات اول تا سوم اهداء شد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize