مدیرکل زندان‌های استان سمنان تاکید کرد: صیانت از کارکنان با اقدامات پیشگیرانه، آموزش مداوم و امر به معروف و نهی از منکر

مدیرکل زندان‌های استان سمنان در جلسه شورای اداری اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی سمنان گفت: صیانت از کارکنان تنها با اقدامات پیشگیرانه و آموزش مداوم و امر به معروف و نهی از منکر مقدور خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، محمود باهنر مدیرکل زندان‌های استان سمنان در این جلسه با تاکید بر تداوم همبستگی و وفاق سازمانی کارکنان مجموعه زندان‌های استان، ابراز کرد: تلاش‌های بسیار خوبی در تمامی واحدها  اعم از صف و ستادی در یک محور و در راستای تحقق اهداف سازمان انجام گرفته است، ولیکن تا رسیدن به هدف مطلوب فاصله داریم.

باهنر در ادامه با اشاره به نقش مهم خانواده کارکنان در موفقیت شغلی همکاران در سطح زندان‌های استان، همدلی و پشتیبانی آنها را قابل تقدیر و ارزشمند دانست.

مدیرکل زندان‌های استان با بیان اینکه در دو بخش اصلاح موافقت نامه‌های سال ۹۶ و فعالیت‌های عمرانی پروژه‌های سمنان و دامغان، اقدامات اساسی و بسیار خوبی صورت گرفته است، اظهار کرد: تکمیل چارت سازمانی، ارتباط و تعامل خوب و سازنده با دستگاه‌های قضایی و اجرایی  استان از اهم برنامه‌های اداره کل بوده است که در سال جاری نیز ادامه خواهد داشت.

این مقام قضایی استان در ادامه با تاکید بر اینکه اقدامات حوزه پرسنلی و شورای صیانت، باید پیشگیرانه، هدایت‌گرانه و مقتدرانه باشد خاطر نشان کرد: صیانت از کارکنان تنها با اقدامات پیشگیرانه و آموزش مستمر و امر به معروف و نهی از منکر مقدور خواهد بود.

وی مدیریت زندان را مبتنی بر مدیریت بحران و نظم و اقتدار دانست و گفت: رئیس زندانی موفق است که تعامل خوب و سازنده با زیر مجموعه‌ها، زندانیان، سربازان و خانواده مددجویان داشته و همیشه دارای آمادگی کامل برای مقابله با بحران باشد.

باهنر در بخش دیگری از سخنان خود به عمده تخلفات اداری کارکنان که هیات‌های تخلفات کارکنان در سازمان زندان‌ها مطرح شده اشاره کرد و از مسئولین اردوگاه خواست اقدامات پیشگیرانه در این خصوص را طراحی و اجرا نمایند.

در ابتدای این جلسه، حسن کریم کشته، سرپرست اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان سمنان ضمن عرض خیر مقدم به مدیر کل، به ارائه گزارشی درخصوص عملکرد واحدها، نقاط ضعف و قوت و مسائل مربوط به کارکنان پرداخت.

در پایان این نشست نیز تعدادی از کارکنان به طرح پرسش‌های خود پرداختند که پاسخ‌ها و رهنمودهای لازم از سوی مدیرکل زندان‌های استان سمنان به آنها ارائه شد.

جلسه شورای اداری اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی استان سمنان با حضور مدیر کل زندان‌های استان، سرپرست و کارکنان اردوگاه در نمازخانه این مرکز برگزار شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.