اخبار کوتاه

معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید از پروژه زندان جدید سمنان، خواستار تسریع در تکمیل این پروژه شد

معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید از پروژه زندان جدید سمنان، خواستار تسریع در تکمیل این پروژه شد

به دنبال پیگیری‌های مدیر کل زندان‌های استان سمنان، محمدجعفر علیزاده معاون وزیر راه و شهرسازی به همراه تنی چند از مدیران کل این وزارتخانه در سفر به سمنان از پروژه زندان جدید سمنان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، معاون وزیر راه و شهرسازی در این بازدید که با همراهی محمود باهنر مدیر کل زندان‌های استان، دهقان سرپرست اداره کل مسکن و شهرسازی، همتی نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی، دانایی فرماندار سمنان و سایر مسئولان استانی صورت گرفت، خواستار تسریع در تکمیل این پروژه شد.

محمد جعفر علیزاده در این بازدید گفت: زندان ۳۰۰ نفره سمنان بر اساس اجرای طرح‌های توسعه‌ای، گام اول آن در سال جاری به اتمام می‌رسد و شروع عملیات ساخت گام دوم آن در سال آینده خواهد بود.

لازم به ذکر است که این بازدید به دنبال پیگیری‌های باهنر مدیر کل زندان‌های استان سمنان و پس از برگزاری دو نشست مشترک در محل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات دولتی و عمومی وزارت راه و شهرسازی صورت گرفت. مدیر کل زندان‌های استان سمنان در جلسه‌های مذکور که در بهار امسال برگزار شد، مشکلات پروژه‌های زندان‌های سمنان و دامغان را به اطلاع معاون وزیر راه و شهرسازی رساند.

گفتنی است کارفرمای پروژه زندان جدید سمنان اداره کل مسکن و شهرسازی استان می‌باشد.

 

  تأکید معاون وزیر راه و شهرسازی بر ضرورت تسریع در پروژه زندان جدید سمنان

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.