پرسنل یگان حفاظت اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی سمنان در دوره دفاع شخصی آموزش دیدند

پرسنل یگان حفاظت اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی سمنان در دوره دفاع شخصی آموزش دیدند

دوره آموزش دفاع شخصی ویژه کارکنان و سربازان وظیفه یگان حفاظت اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی سمنان در راستای ارتقاء آمادگی جسمانی و توان رزمی این پرسنل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، سرپرست اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی سمنان در این خصوص گفت: پرسنل یگان حفاظت اردوگاه در این دوره یک روزه آموزش‌هایی از قبیل آشنایی با تجهیزات ضد شورش و دفاع شخصی را فرا گرفتند.

حسن کریم‌کشته با بیان اینکه برگزاری این دوره با همکاری شایسته فرماندهی یگان ویژه استان سمنان امکان‌پذیر شده است ابراز کرد: یکی از مربییان رزم ویژه و دفاع شخصی یگان ویژه نیروی انتظامی استان سمنان با حضور در اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی، برخی از مهارت‌های لازم از قبیل آشنایی با تجهیزات ضد شورش، نحوه ماسک زدن، نحوه استفاده از سپر، تونفا، اسپری و غیره را به پرسنل کادر و وظیفه آموزش داد.

وی استمرار این آموزش‌ها را برای حفظ توان دفاعی نیروهای یگان حفاظت ضروری دانست و اضافه کرد: زندان در هر لحظه آبستن حوادث غیرمترقبه است، لذا هوشیاری، دقت، آمادگی جسمانی و افزایش توان رزمی و نشاط و شادابی می‌تواند تهدیدها و آسیب‌ها را تقلیل دهد.

سرپرست اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی سمنان در پایان از همکاری و تعامل یگان ویژه نیروی انتظامی استان قدردانی کرد و ادامه این همکاری‌ها را بسیار سودمند دانست.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.