اخبار کوتاه

برگزاری کارگاه آموزشی ارتقای شاخص‌های عملکردی در اداره کل زندان‌های استان سمنان

برگزاری کارگاه آموزشی ارتقای شاخص‌های عملکردی در اداره کل زندان‌های استان سمنان

کارگاه آموزشی «ارتقای شاخص‌های عملکردی بر اساس اسناد بالادستی نظام» با حضور ‌تبیانیان معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان سمنان و مدیرکل و رؤسای ستادی زندان‌های استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، محمود باهنر مدیرکل زندان‌های استان سمنان در جلسه این کارگروه با اشاره به اهمیت بالای اسناد بالادستی برای پیشبرد اهداف نظام اظهار کرد: در حال حاضر در کشورمان اسناد بالادستی مهمی وجود دارد که اجرای آن ضامن پیشرفت کشور می‌باشد.

وی اضافه کرد: سند چشم‌انداز جمهوری اسلامی ایران در افق ۱۴۰۴، برنامه پنجساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و اصلاح نظام اداری از اسناد بالادستی مشترک در همه حوزه‌ها به شمار می‌روند که ما نیز در مجموعه زندان‌های استان مقید به استفاده و از آنها در تمامی برنامه‌ریزی‌ها هستیم.

مصطفی‌تبیانیان معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان نیز در این کارگاه آموزشی، پیگیری‌ها و تلاش‌های مدیر کل زندان‌های استان را ستود و گفت: اسناد بالادستی در واقع نقشه راه نظام اداری کشور هستند و بجز اسناد مشترک، در هر حوزه‌ای نیز به فراخور وظایف و مسئولیت‌ها اسنادی تدوین شده که در زمره اسناد بالادستی تخصصی به شمار می‌روند.

در کارگاه آموزشی آقای فیض و خانم نوروزیان مسئولان معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان نیز حضور داشتند و به بیان مطالبی در حوزه کاری خود پرداختند.

گفتنی است این کارگاه آموزشی در سه محور «نحوه ارتقای شاخص‌های عملکردی اداره کل در بخش عمومی وتخصصی بر اساس اسناد بالا دستی نظام»، «تبیین مقررات اصلاح نظام اداری و نقش مدیران در این خصوص» و «نقش مدیران در ارتقای بهره‌وری و جذب منابع مورد نیاز از جمله بودجه و نیروی انسانی» در سالن کوثر اداره کل زندان‌های استان سمنان برگزار شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.