اخبار کوتاه

تقدیر دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان از مدیرکل زندان‌های استان

قدردانی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان از مدیرکل زندان‌های استان

حیدر آسیابی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان، با صدور تقدیرنامه‌ای از اقدامات محمود باهنر مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان سمنان قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان در این لوح تقدیر، از زحمات محمود باهنر در ارائه خدمات مطلوب و ارزنده و نقش فعال و مؤثر وی در پیشبرد اهداف دستگاه قضایی و سازمان زندان‌های کشور در استان تشکر و قدردانی کرد.

در لوح تقدیر ارائه شده از دادستان مرکز استان سمنان خطاب به محمود باهنر، مدیر کل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان سمنان آمده است:

«خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، لوح زرین و پشتوانه معنوی گران سنگی است که موجب مباهات خدمتگزاران بوده و باعث سربلندی آنان در پیشگاه خداوند متعال خواهد بود.

با عنایت به کوشش های مجدانه و مداوم در ارائه خدمات مطلوب و ارزنده و نقش فعال و مؤثرتان در پیشبرد اهداف دستگاه قضایی و سازمان زندان‌های کشور در استان سمنان، بدینوسیله از شما تقدیر و تشکر بعمل می‌آید. توفیق روزافزون‌تان را در نیل به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت زعامت رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.»

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.