اخبار کوتاه

جلسه پیگیری اصلاح موافقت‌نامه طرح‌های ندامتگاه سمنان و دامغان برگزار شد

جلسه پیگیری اصلاح موافقت نامه طرح‌های ندامتگاه سمنان و دامغان برگزار شد

مدیرکل زندان‌های استان سمنان از برگزاری جلسه پیگیری اصلاح موافقت نامه طرح‌های ندامتگاه سمنان و دامغان در سازمان برنامه و بودجه کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، محمود باهنر مدیرکل زندان‌های استان سمنان با اشاره به مصوبات جلسه پیگیری اصلاح موافقت‌نامه زندان‌های سمنان و دامغان گفت: در این جلسه مقرر شد اعتبارات پروژه‌های مذکور در سال ۹۷ با افزایش زیربنا و حجم عملیات بصورت تعاملی به هزینه گرفته شود.

وی افزود: اعتبارات سال ۱۳۹۷ برای پروژه زندان سمنان ۴ میلیارد و پانصد میلیون تومان و پروژه زندان دامغان ۳ میلیارد تومان می‌باشد.

مدیرکل زندان‌های استان سمنان اظهار کرد: در این خصوص و به‌دنبال گزارش توجیهی معاونت محترم توسعه مدیریت و منابع سازمان زندان‌ها مقرر گردید پیشنهاد افزایش زیربناء توسط سازمان مجری در سامانه مربوطه ثبت تا در صورت اصلاح قانون بودجه سال ۱۳۹۷ پیشنهاد مذکور توسط سازمان برنامه و بودجه کشور به‌عنوان پیشنهاد اصلاحی در لیست اینگونه پروژه‌ها مورد نظر قرار بگیرد.

باهنر در پایان با بیان اینکه این جلسه پس از نشست همفکری با آقایان دکتر شاکر و مهندس زارع زاده در سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شده، بیان داشت: این جلسه به ریاست آقای فروزان‌مهر مشاور محترم ریاست سازمان برنامه و بودجه کشور و با حضور آقایان حسن بیکی نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی، مالکی رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، دهقان سرپرست مسکن و شهرسازی استان و کارشناسان ذیربط برگزار شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.