اخبار کوتاه

روزنامه پیام استان سمنان: برگزاری مسابقات‌ فوتسال کارکنان زندان‌های استان

روزنامه پیام استان سمنان، سرویس ورزشی: زندان مرکزی سمنان به مدت دو روز میزبان مسابقات ‌فوتسال کارکنان زندان‌های استان سمنان بود، مسابقاتی که با جشن قهرمانی تیم اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی سمنان پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، این دوره از مسابقات با شرکت ۶ تیم و ۴۸ ورزشکار از ستاد اداره کل و زندان‌های سمنان، شاهرود، دامغان، گرمسار و اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی سمنان در سالن ورزشی ولایت شهمیرزاد برگزار شد.

بازی پایانی این تورنمنت میان دو تیم زندان دامغان و اردوگاه حرفه آموزی سمنان برگزار شد که سرانجام تیم اردوگاه توانست با نتیجه ۲ بر ۱ حریف خود را شکست داده و مقام اولی را از آن خود نماید.

تیم کارکنان زندان شاهرود نیز در ضربات پنالتی بر تیم زندان گرمسار غلبه کرد و به مقام سوم رسید.

معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان‌های استان سمنان در مراسم اختتامیه این مسابقات با تشکر از برگزارکنندگان و ورزشکاران شرکت‌کننده در این مسابقات با اشاره به تفویت برنامه‌های ورزشی زندان‌های استان در گروه‌های هدف زندانیان، کارکنان و سربازان وظیفه گفت: هدف‌گذاری سازمان زندان‌ها مبنی بر ترویج روحیه سلامت‌پروری در زندان‌ها در راستای برنامه‌های اصلاحی و تربیتی است.

حجت‌الاسلام حسینعلی قدرتی همچنین با تاکید بر تفویت روحیه پهلوانی در ورزش گفت: ورزشکاران باید بدانند علاوه بر تمرکز بر موفقیت در رشته‌های ورزشی خود، در حوزه اخلاق نیز باید قهرمان شوند، چرا که منش پهلوانی و درستکاری یکی از بزرگ‌ترین دستاوردهای ورزشی است.

ابراهیم فدوی رییس زندان سمنان نیز در این مراسم با قدردانی از حمایت مدیر کل و معاونین زندان‌های استان، یادآور شد: برگزاری این مسابقات در راستای اقدامات بسیار خوب زندان‌های استان در حوزه ورزش کارکنان و مددجویان است.

در پایان مراسم اختتامیه، جوایز تیم‌های برتر با حضور حجت‌الاسلام قدرتی معاون سلامت، اصلاح و تربیت، کهربایی معاون اداری و مالی زندان‌های استان، فدوی رییس زندان سمنان، کاظمی رییس هیات‌ فوتبال شهمیرزاد، جلیلوند مسئول تربیت‌بدنی زندان‌های استان و گل‌هاشم سرپرست فنی مسابقات به آنان اهدا شد.

شایان ذکر است کاپ اخلاق مسابقات‌ فوتسال کارکنان زندان‌های استان، به بیناییان سرپرست تیم زندان مرکزی سمنان اهدا شد

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.