اخبار کوتاه

بازدید مدیرکل زندان‌های استان سمنان و مسئولان اجرایی و قضایی شاهرود از پروژه‌های عمرانی زندان این شهرستان

بازدید مدیرکل زندان‌های استان سمنان و مسئولان اجرایی و قضایی شاهرود از پروژه‌های عمرانی زندان این شهرستان

محمود باهنر مدیرکل زندان‌های استان سمنان به همراه محمد کرم محمدی فرماندار و علی اکبریان رییس دادگستری شاهرود از پروژه‌های عمرانی زندان این شهرستان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، در جریان این بازدید که به‌عنوان یکی از برنامه‌های سفر دو روزه مدیرکل زندان‌های استان به شاهرود انجام پذیرفت، طرح‌های در دست اجرای زندان شاهرود از جمله سوله اشتغال و ساختمان اداری مورد بازدید مسئولان استانی و شهرستانی قرار گرفت.

محمود باهنر مدیرکل زندان‌های استان سمنان در حاشیه این بازدید با اشاره به پیگیری‌های انجام گرفته برای تسریع پروژه‌های عمرانی در سطح استان ابراز کرد: بازدید از طرح‌های در دست اجرای زندان شاهرود، در پی طرح موضوعات امنیتی این زندان در شورای تأمین شهرستان و با پیگیری رئیس دادگستری و دادستان شهرستان صورت گرفته  است.

وی افزود: در نتیجه این بازدید مقرر گردید مجددا موضوعات اعتباری این ندامتگاه در شورای تأمین شهرستان مطرح و نسبت به اصلاح اعتبارات ابلاغی با توجه به محدودیت‌های اعتباری اقدام شود.

گفتنی است پس از این بازدید، مدیرکل زندان‌های استان به همراه فرماندار و رییس دادگستری شاهرود و برخی از قضات حوزه قضایی این شهرستان از زندان شاهرود نیز بازدید کردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize